שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כלל פיננסים: רווחי הרבעון השני זינקו ב-129%

  הרווח הנקי של בית ההשקעות מקבוצת אי.די.בי הסתכם ב-34.8 מיליון שקל. ההכנסות הסתכמו ב-183.4 מיליון שקל, גידול של 137%. היקף הנכסים הכולל עומד על 41 מיליארד שקל

  חברת כלל פיננסים רשמה ברבעון השני של השנה רווח נקי של 34.8 מיליון שקל, גידול של 129% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

   

  במחצית הראשונה של 2007 הסתכמו רווחי החברה ב-71.2 מיליון שקל, גידול של 115% לעומת התקופה המקבילה אשתקד.

   

   

  ההכנסות ברבעון השני הסתכמו ב-183.4 מיליון שקל, גידול של 137%. הרווח מפעולות רגילות הסתכם ב-59.9 מיליון שקל לעומת 24.1 מיליון שקל ברבעון השני אשתקד.

   

  במהלך הרבעון השני נמשך הגיוס המסיבי של נכסים במגזר ניהול התיקים וקרנות הנאמנות, כאשר סך הנכסים המנוהלים של החברה בתום הרבעון מסתכם ב-40.8 מיליארד שקל.

   

  היקף הנכסים בתיקי ההשקעות המנוהלים מגיע ל-8.2 מיליארד שקל ונכסי קרנות הנאמנות המנוהלים מגיע ל-21.1 מיליארד שקל. מתחילת השנה הגדילה כלל פיננסים את היקף הנכסים המנוהלים ב-33%.

   

  בתעודות סל מנהלת החברה הבת כלל פיננסים בטוחה 4.8 מיליארד שקל, וסך תעודות ההתחייבות שהונפקו על ידי החברה מגיע ל-6.7 מיליארד שקל. אברמוביץ ציין, כי ברבעון נרשמה פעילות שיא במגזר הבנקאות להשקעות וכן בתחום עשית השוק באג"ח ממשלתי.

   

  במהלך הרבעון רכשה החברה את גרעין השליטה בחברת טיטניום הבינלאומית שהונפקה בסוף חודש יוני בהצלחה רבה בבורסת ה AIM בלונדון.

   

  מנכ"ל כלל פיננסים שוקי אברמוביץ: "הצמיחה המואצת בהכנסות וברווחים ממשיכה את התנופה הדרמטית של צמיחת החברה בארבע השנים מאז הקמתה כחברה בת של כלל החזקות עסקי ביטוח".

   

  כלל פיננסים, בית ההשקעות הגדול ביותר בבורסה בתל אביב מנהל נכסי ציבור בהיקף של כ-41 מיליארד שקל. החברה היא חברה בת של כלל החזקות עסקי ביטוח מקבוצת אי.די.בי. והיא הונפקה לראשונה בבורסה בתל אביב בפברואר 2007. מנכ"ל החברה הוא שוקי אברמוביץ ויו"ר הדירקטוריון אביגדור קפלן.  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים