שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  דלתא: הפסד של 3.4 מיליון דולר ברבעון

  חברת הטקסטיל מציגה שוב דו"חות לא טובים: הכנסות החברה ירדו ב-15%, עקב ירידה במכירות הטקסטיל בעולם ושחיקה ברווחיות

  חברת הטקסטיל דלתא גליל רשמה ברבעון השני של שנת 2007 הפסד נקי של 3.4 מיליון דולר. מדובר בהפסד נקי של 18 סנט למנייה. זאת, בהשוואה לרווח נקי של 500 אלף דולר- או שלושה סנט למנייה, שרשמה החברה ברבעון השני של 2006.  

   

  הכנסות החברה הסתכמו ברבעון ב-149.8 מיליון דולר, ירידה של 15.1% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. מכירות החברה בצפון אמריקה הסתכמו ב81.6 מיליון דולר, ירידה של 24% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. המכירות באירופה הסתכמו ב-51.9 מיליון דולר, ירידה של 6.3% לעומת אשתקד. בחברה מסבירים את הירידה במכירות כתוצאה מירידה במכירות הלקוחות, שחיקת רווחיות ויציאה יזומה ממכירות של מוצרים לא רווחיים. המכירות בישראל, לעומת זאת, גדלו ב18.3% והסתכמו ב-16.1 מיליון דולר.

   

  החברה רשמה הפסד תפעולי של 100 אלף דולר, לעומת רווח תפעולי של 5.9 מיליון דולר שרשמה ברבעון המקביל אשתקד. ה-EBIDTA של החברה הסתכם ב-3.2 מיליון דולר, ירידה של 71.6% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. החברה סיימה את הרבעון עם תזרים מזומנים שלילי של 4.2 מיליון דולר, לעומת תזרים מזומנים חיובי של 14.7 מיליון דולר ברבעון השני של 2006.

   

  מנכ"ל החברה, אבירם להב, מסביר את הנתונים הקשים: "ההפסדים נובעים ממספר גורמים, ביניהם ירידה חריגה במכירות חטיבת השוק ההמוני בארצות הברית, ירידה יזומה במכירות של מוצרים בקטגוריות לא רווחיות, והמשך של יישום תוכנית הארגון מחדש והעברת הייצור למצרים.   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תחתונים חזיות חזיה תחתון דלתא דוגמנית
  צילום: דלית שחם
  מומלצים