שתף קטע נבחר

זירת הקניות

לקראת בחירות: מפלגת הירוקים חונכת סניף בר"ג

מגובה בחברה חני נחמיאס, סניף המפלגה שיושק היום ברמת-גן מסמן את הסתערותה על הזירה המוניציפאלית. "אנחנו עומדים להקים תאים בעשרות רשויות", מכריז יו"ר הירוקים פאר ויסנר

לקראת הבחירות המוניציפאליות ב-2008, מפלגת הירוקים משיקה הערב (א') סניף ברמת-גן. לדברי פאר ויסנר, העומד בראש המפלגה, זהו הראשון מתוך 30 עד 40 סניפים שיחלו לפעול ביישובים בכל הארץ, ויתמודדו בבחירות לרשויות העירוניות. "אחרי עשר שנים של פעילות בתל-אביב אנחנו עומדים להקים תאים בערים נוספות כמו כפר-סבא, רעננה, רמת-השרון, נהריה, חיפה והקריות", הוא מבשר. "השטח המוניציפאלי נוגע לכל-אחד ואחד מאיתנו, והרשויות המקומיות לא עושות הרבה בתחומי הסביבה".

 

את רשימת הירוקים ברמת-גן מוביל הווטרינר ד"ר אבי ליליאן, ואליו מצטרפת השחקנית חובבת החתולים חני נחמיאס. "המטרה שלנו להחזיר את הגן לרמת-גן", מכריז ליליאן. "הדבר ייעשה בשלושה מישורים: איכות חיים וסביבה, חינוך וקידום אוכלוסיות מיוחדות. אנחנו רוצים להוסיף צמחייה לעיר, למנוע בנייה פראית

לגובה, להקים שבילי אופניים, לדאוג להפיכת קווי המתח הגבוה לתת קרקעיים ולסלול שביל שיחבר בין פארק הירקון הפארק הלאומי ופארק איילון", הוא מפרט.

 

נחמיאס, מצדה, תתמקד בעיקר בדאגה לרווחת חיות העיר, ומתעתדת ליזום מבצעי סירוס ועיקור של חתולי רחוב, "כדי למנוע את ההתרבות הבלתי מבוקרת שלהם, שמביאה חיים קצרים ומרובי סבל. אני מתמקדת בפעילות ירוקה ובפעילות למען בעלי-חיים כבר הרבה מאוד שנים", היא מוסיפה, "ואיכשהו מרגישה שהנושאים הללו מוזנחים - לא בגלל שלא אכפת לאנשים, אלא בגלל שהם חושבים שיש דברים חשובים יותר. אבל זה לא נכון, זו פצצת זמן. לכן אני לוקחת את הפעילות שלי צעד אחד קדימה ומעבירה אותה לגוף שיש לו גם שיניים, שחוץ מלהגיד ולשכנע יכול גם לחוקק".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"הרשויות לא עושות הרבה". לוגו המפלגה
מומלצים