שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גאולה אבן תגיש את מבט

  סופית: אבן נבחרה להגיש את מהדורת החדשות בערוץ 1 לצד מגיש נוסף שייבחר בקרוב. ההחלטה על מינויה התקבלה בעקבות פרסומים על פניות לאושרת קוטלר

  גאולה אבן נבחרה להגיש את מהדורת "מבט", מהדורת החדשות המרכזית בערוץ 1, במקום חיים יבין. לצידה ייבחר מגיש נוסף, שההליך לבחירתו יתחיל כבר בימים הקרובים. ההחלטה הגיעה מוקדם מהצפוי משום שבעקבות הפרסומים על פניות לאושרת קוטלר, אבן ביקשה שתתקבל החלטה בעניינה מהר ככל האפשר.

   

  בסוף השבוע שעבר נועד מנכ"ל רשות השידור מוטי שקלאר עם אבן, הציע לה את המשרה והיא הביעה את הסכמתה העקרונית למינוי. שקלאר הוא זה שהחליט לפנות בעבר לקוטלר, בניגוד לדעתו של יו"ר רשות השידור משה גביש. בסופו של דבר שקלאר התרצה ויישר קו עם גביש ונעשתה פניה רשמית לאבן.

   

  בימים הקרובים ייערכו פיילוטים למועמדים להגשה לצד אבן מתוך רשות השידור. בין המתמודדים: אמיר בר שלום, יגאל רביד, יואב לימור ויעקב אחימאיר. מאוחר יותר ייבחנו לתפקיד גם מועמדים מחוץ לרשות. יבין צפוי לעזוב את המהדורה בסוף ספטמבר.

   

  מוטי שקלאר, מנכ"ל רשות השידור: "גאולה הינה בעלת יכולת וכישורים מוכחים ואני משוכנע כי תוכל להוביל את מהדורת החדשות המרכזית של הערוץ הראשון, לצד המגיש הנוסף שייבחר".

   

  באחרונה הודיע גם מגיש חדשות ערוץ 2, גדי סוקניק, על פרישתו. בימים אלה מחפשים בערוץ אחר מגיש מחליף לצדה של יונית לוי, שכרגע מגישה את המהדורה לבדה. לדברי גורמים בערוץ, דני קושמרו מוביל את הרשימה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי מימוני
  אבן. עכשיו אני
  צילום: יוסי מימוני
  צילום: ששון תירם
  מאיר. מתאים?
  צילום: ששון תירם
  צילום: יוסי מימוני
  רביד. בקרוב הפיילוט
  צילום: יוסי מימוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים