שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הפדופיל קורידו צילם ילדים עירומים בחוף מציצים
  שלומי קורידו, שהשתחרר לאחרונה ממאסר על ביצוע מעשה סדום בקטין, נראה מסתובב באזור החוף בתל אביב כשברשותו טלפון סלולרי המצויד במצלמה - ותיעד ילדים ללא בגדי ים. הוא נתפס בזכות עירנותו של אחד המתרחצים

  המשטרה עצרה אתמול (יום ב') את שלומי קורידו (28), שצילם בחוף מציצים בתל אביב ילדים עירומים. הצעיר, שהשתחרר רק לפני כשנה ממאסר בגין ביצוע מעשה סדום בקטין, נתפס בזכות עירנותו של אחד המתרחצים בים. בחקירתו הודה במעשים המיוחסים לו וטען כי צילם את הילדים לצורך סיפוקו האישי. המשטרה קוראת לאזרחים שהיו עדים למעשים לפנות אליה למסירת עדות.  

   

  אתמול בשעות הערב הבחין אחד המתרחצים בחוף בגבר המסתובב באזור כשברשותו טלפון סלולרי המצויד במצלמה. האיש התקרב לילדים קטנים המתרחצים בים ללא בגדי ים. משהתעורר חשדו כי הצעיר מצלם את הילדים, דיווח האזרח העירני על המעשים לפקחי העירייה.

   

  הפקחים, שהבחינו אף הם בהתנהגות המוזרה של החשוד, הזעיקו את סיירי המשטרה ואלו מיהרו לעצור אותו. בטלפון שנתפס ברשותו נמצאו צילומים של ילדים שהספיק לצלם במהלך הסיור שלו בחוף.  

   

  החשוד, שהתברר כאמור כעבריין מורשע ואסיר משוחרר, נלקח לחקירה במשטרת תל אביב, שם התוודה כי הוא מצלם את הילדים לצורך סיפוק עצמי בבית. חוקרי המשטרה לא הסתפקו בהודאתו, לאחר שהתברר כי מיד לאחר שחרורו מהכלא לפני כשנה צבר החשוד תיקים שונים בגין תלונות על עבירות מין. בעקבות כך הוחלט לפרסם קריאה לציבור, ולפיה מי שהבחין בחשוד מסתובב עם טלפון ומצלמה מתבקש ליצור עימם קשר.

   

  מי שגילה את הפדופיל בחוף מציצים היה צוות הפיקוח, שמנה את אמיר שוורץ ונועם יוסף, ומנהל החוף, יחיעם אלוני. על שהתחרש באותן דקות סיפר אלוני: "ראיתי בחור מוזר עם בגדים ארוכים שנכנס לחוף. בהתחלה הוא נראה לי כמו איזה הומלס, אבל אז שמתי לב שיש לו מצלמה ביד. זה נראה לי ממש מוזר. שמנו לב שהוא הלך אחרי ילדים ששיחקו על קו החוף, וצילם אותם מקרוב. המוזר הוא שאף אחד מההורים שהיו במקום לא הבחינו בהתנהגות החריגה שלו. ירדנו אליו אני ושני הפקחים, וביקשנו ממנו להתלוות אלינו.

   

  "הוא לא ניסה להתנגד, אלא שאל 'מה עשיתי, מה עשיתי?' אמרנו לו: 'לא עשית שום דבר - רוצים לבדוק איתך משהו'. בדרך למשרד כבר הזעקתי את השוטר בחוף, וכשהוא נכנס למשרד הוא זיהה את האדם שעיכבנו כפדופיל, והזעיק מיד ניידת סיור שתיקח אותו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים