שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אסי דיין בסרט

  אסי דיין, קתרין הייגל ("האנטומיה של גריי") ופירס ברוסנן מככבים בשלושה מהסרטים שעולים הערב בבתי הקולנוע ברחבי הארץ. מי אמר שאין סרטים טובים בקיץ?

  הדייט שתקע אותי

  קומדיה רומנטית. כתבת בידור בלונדינית ממריאה נכנסת להריון בעקבות סטוץ עם לוזר בטלן שמסרב להתבגר. השניים מתקשים להתמודד עם המציאות החדשה שנכפתה עליהם. האם הם יגדלו את התינוק יחד? עם קתרין הייגל (איזי מ"האנטומיה של גריי"), סת רוגן ("בתול בן 40"), פול ראד ולזלי מאן. ביים ג'אד אפאטו ("בתול בן 40"). ארה"ב 2006. (129 דקות)

   

  הנעלם

  מותחן על טבעי. תלמיד נאה ומוכשר עומד לסיים את התיכון ולנסוע לקורס כתיבה בלונדון. אחרי שהנער מותקף וננטש גוסס במקום מסתור, הוא מוצא את עצמו תקוע בחלל החוצץ בין חיים ומוות. הגיבור שהפך לרואה ואינו נראה רודף אחרי האנשים שפגעו בו, כדי שהם ידווחו היכן טמונה גופתו, וכך אולי יספיקו להציל אותו ממוות. ביים דייוויד גוייר (התסריטאי של "בלייד"). עם ג'סטין צ'טווין ("מלחמת העולמות") ומרשה גיי הארדן ("מיסטיק ריבר", "התרמית"). ארה"ב 2007. (97 דקות)

   

  התנפצות

  דרמת מתח. זוג מבוסס ומאושר כביכול צריך להתמודד עם חטיפת הבת. החוטף מתעתע בהורים ומשחק בהם. הוא דורש מהם לבצע כל מיני משימות, אחרת יבולע לבתם. עם ג'רארד באטלר ("300"), מריה בלו ("היסטוריה של אלימות") ופירס ברוסנן. ביים מייק בארקר ("אישה טובה"). קנדה/בריטניה 2007. (98 דקות)

   

  חופשת קיץ

  דרמה. סיפורה של משפחה דתית חרדית. אבי המשפחה הוא רב אדוק ומאמין. בנו היחיד של הרב חולם לנסוע לחופשה בים המלח. ביים דוד וולך. הפיק אייל שיראי. עם אסי דיין, שרון הכהן בר ("אלכס חולה אהבה", "שורו") ואילן גריף. הסרט גרף את פרס הסרט המצטיין בפסטיבל טרייבקה ופרס תגלית השנה בפסטיבל חיפה. הסרט גם מועמד לארבעה פרסי אופיר (התשובה הישראלית לאוסקר). ישראל 2007. (75 דקות).

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "הדייט שתקע אותי"
  "הנעלם"
  "התנפצות"
  "חופשת קיץ"
  לאתר ההטבות
  מומלצים