שתף קטע נבחר

פ"ת: נתפס פעמיים בלילה כשהוא נוהג בשלילה

תושב ג'לג'וליה נתפס הלילה בפתח תקווה כשהוא נוהג לאחר שרישיונו נשלל. הוא קיבל דו"ח והזמנה לעמוד לדין ושוחרר, אולם שלוש שעות אחר כך הוא נעצר שוב כשהוא מאחורי ההגה. בכוונת המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים

נהג סדרתי: תושב ג'לג'וליה נעצר הלילה (שבת) על ידי המשטרה כשהוא נוסע בפתח תקווה למרות שרישיונו נשלל. הוא שוחרר לביתו, אולם שלוש שעות אחר כך הוא נתפס נוהג בשנית, ונעצר לחקירה.

 

שוטרי ובלשי משטרת פתח תקווה ביצעו הלילה בדיקות לכלי רכב שנסעו ברחובות העיר, במהלכן עצרו לבדיקה אקראית גם נהג תושב ג'לג'וליה בן 33. השוטרים הורו לאיש לעצור בצד הדרך ובדקו את רישיונותיו. אז התברר כי הוא נתפס בעבר כשהוא נוהג בזמן שלילה, הועמד לדין ורשיונו נשלל על ידי בית משפט לארבע שנים. בנוסף, אף נגזר עליו מאסר על תנאי למשך חצי שנה אם יבצע שוב עבירת תנועה.

 

האיש הועבר יחד עם מכוניתו לתחנת המשטרה, שם נרשמו לו דו"חות תעבורה. השוטרים הודיעו לו כי הוא יועמד לדין בשנית בגין נהגיה בשלילה, והבהירו לו שאסור לו לנהוג. האיש התקשר לאחר מחבריו כדי שינהג במקומו חזרה לביתו, והשניים עזבו את התחנה.

 

אולם שלוש שעות בלבד אחר כך עצרו השוטרים שוב באופן מקרי מכונית אחרת שנסעה ברחובות פתח תקווה. להפתעתם הם גילו שהיושב מאחורי ההגה הוא לא אחר מאשר אותו נהג שנתפס מוקדם יותר. הפעם החליטו השוטרים להחמיר עם הנהג ועצרו אותו מיד. הוא הועבר לתא מעצר בתחנת המשטרה, ומכוניתו הוחרמה בצו מנהלי למשך 30 יום. במשטרה מתכוונים לבקש הערב מבית המשפט להאריך את מעצרו, כדי להגיש נגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.

 

"זה נהג חוצפן. הוא קיבל צ'אנס אחד לאחר שנתפס בפעם הראשונה, ושוחרר מבלי שרכבו יוחרם. אך למרות זאת הוא מעז לנהוג שוב. אולי הוא חשב שסטטיסטית הסיכויים לעצור נהג לבדיקה פעמיים תוך מספר שעות הם קלושים, אבל במקרה שלו הסטיסטיקה לא עבדה וכעת הוא ישלם על הטעויות שלו", אמר גורם במשטרה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השוטרים הופתעו לראות את הנהג שוב
צילום: דודו
מומלצים