שתף קטע נבחר

בסט אוף גורנישט

הוא החרדי הכי "גמור" באינטרנט, לא מוותר לאף חילוני או מזרוחניק, ומתעקש להחליף בין אורי אורבך לאיתן אורבך. לרגל חגיגות השנה לערוץ היהדות קבלו את המיטב של הטוקבקיסט גורנישט

תמיד הוא היה בין הראשונים להגיב, צבעתם אותו באדום, צחקתם ממנו או התרגזתם עליו. בכל מקרה, אי אפשר היה להישאר אדישים לתגובותיו של "גורשניט". הנה הסיבות למה: 

 

 

כחרדי גמור אני רוצה לשבח את הרב שענה את התשובה. הסמים אכן מערפלים את הכרת האדם לגמרי והוא אינו מבחין בין טוב ורע. לא יגייסו אותו לצבא. הוא לא עובד. אי אפשר לדבר אתו על כלום - הוא כמו מה שנקרא בלע"ז "זומבי" רח"ל. המסומם מסוגל לעשות דברים מוזרים לגמרי, כמו ללכת עם שועל מת על הראש באוגוסט ולחשוב שהוא הנורמלי היחיד וכל השאר משוגעים.

 

לכן אני מציע לכל ביתא ישראל, המעוניינים בקצת התעלות הנפש, להתמכר רק לסמים בהכשרים מהודרים. אל תקנה סמים ללא הכשר מהודר של "הבית יוסף" או של העדה החרדית, אחרת אתה מסתכן ברמשים שאינם כשרים. אני למשל משתמש רק במריחואנה של גוש קטיף ועלים של חסטלן. גם את ההירואין הייתי מציע לקנות רק ממשגיח שניפה אותו כדין והפריש ממנו מעשרות לברסלבים. לגבי צ'אראס הודי נחלקו הפוסקים משום שיש בו חשש עבודה זרה כמו בתקדים הפיאות מהודו. לכן יש לשרוף אותו וליהנות מהעשן בלבד.

 

 

כחרדי אני אומר: אורבך תתבייש לך! לא כל אחד שאתמול היה שחיין אולימפי, יכול פתאום לחרוץ את לשונו כנגד גדולי דורנו.

 

ולעצם הענין אתה צריך להבין שמפעילי ערוצי הקודש נתקלים בהפרעות רבות ובמכשולים רבים כמו שיחות בין מטוסים למגדל הפיקוח לא עלינו, ותחנות רדיו חוקיות, רחמנא לצלן, המפריעות ממש באמצע דברי התורה והשנורר. ולכן הם זקוקים לממון רב כדי להגביר את עוצמת השידורים ולהתגבר על כוחות הסיטרא אחרא המפריעים לשידורי הקודש והטהרה. אני מציע לך להפסיק לקטרג ולהתחזק בעבודת השם יתברך, והוא כבר יפתח את עיניך

 

ואולי יום אחד תפסיק עם הבלי האולימפיאדות שלך ואפילו תבוא לשדר אצלנו. אני שומר לך את מבצע השנורר הבא, מדובר במקרה מזעזע של נערה יתומה גרושה ואלמנה בת 35, שנדבקה במחלת מין נדירה ממשחת שיניים לא סטרילית, ושמשאית זבל תופסת לה תדיר את החניה רחמנא לצלן. בעלה השאיר אותה בודדה עם 13 ילדים שכולם בנים יחידים וחד-הוריים שהצבא הציוני מאיים לגייס אותם ויש לאסוף במהרה סכום גדול על מנת לשחד את הקב"ן כדי שישוחררו. ח"י שקלים בדולרים בבקשה.

 

 

כחרדי גמור אורי, יפה מצדך לכתוב מאמר של פחות מ-1,000 מילה כמדומני, על מנת לפתור את השאלה אם יש אלוהים או לא. בשביל חרדי עסוק כמוני זה מאמר נהדר כי אין לי זמן להתעמק בטקסטים ארוכים מדי. יש לי צ'ולנט על האש ואיזה "תוספות" על הראש, ולכן יישר כח גדול על התימצות, כי סך הכל זאת לא ממש שאלה של חיים ומוות.

 

אם לא קשה לך לסכם לי גם את התנ"ך למאמר קצר אני מאוד אשמח כי תמיד אני נתקע בספר ויקרא ולא מצליח להמשיך מהשעמום.

 

אבל מה שחשוב לשאלת קיום האל זה רק מבחן התוצאה. עבורנו החרדים תלוי מבחן התוצאה רק בדבר אחד: מה תעשה מניית לייפווייב השבוע. עד שהיא לא עולה, אלוקים יכול לרדת בענן, הסנה יכול להשרף ואיננו אוכל וים סוף להבקע לשניים - לא מעניין. רק עליה שבועית של יותר מ15% במניה הנזכרת תביא את הציבור שלנו לאמונה אמיתית. שבת שלום.

 

 

כחרדי, אני לא משתמט ולא סרבן. רק מה? יש מלא בעיות הלכתיות ותנאים מיוחדים שאני כחרדי ממש זקוק להם. למשל, אם אני בגבעתי, איך אני יכול לאכול הכשר של גולני? אה? על זה לא חשבתם חילוניים גאונים שלי. ומה עם מ.ק. במסלול לא כשר? ואיסור על שרשרת שעטנז של כדורים נותבים ורגילים?

 

ואם יציבו אותי בצוללת איך אבצע את מצוות שילוח הקן? ואם אברהם פריד יבוא להופיע אצלי בצוללת - לאן אני בורח כדי להחרים אותו? ואיפה יהיה לי בצוללת מקום לכל התלמוד הבבלי? ואם יהיה אתי בצוללת עוד הומו (כמוני) איך אזהר לא ליפול לאיסורים של דין כרת? אני כחרדי מצפה לפתרונות לכל המצבים האלה. עד אז אני לא עולה על מדים.

 

אז החילונים אומרים לי שאולי אני מפחד למות. אוי החילונים והמזרוחניקים, העגלות שלכם כל כך ריקות, כמה שאתם טיפשים. הרי אצלנו המתים ממשיכים לחיות כרגיל, לקבל קצבאות ולהצביע בבחירות. לא כמו אצלכם הצייונים, שהמתים שלכם בטלנים ונחים כל היום בקבר מתחת לשיש איטלקי של קסטיאל. אצלנו הם אפילו עובדים, אבל בשחור.

 

למה בשחור? בכל זאת, הם מתים - מה רציתם שילבשו? אמרתי את כל זה לקב"ן, ישר שיחרר אותי הזבל הזה. ואחר כך אתם אומרים שאנחנו משתמטים.

 

 

כחרדי, יש לי פתרון. תוקמנה שתי ערים נפרדות, למשל בני ברק ז' לזכרים ובני ברק נ' לנקבות. האוכלוסייה תופרד, ובאמצע תעבור גדר חשמלית, חומת אבן עם זרקורים ותעלה עם תנינים (עם גזר על הראש, זכר לגפילטעפיש).

 

גם חתולי הרחוב יופרדו בהתאמה. הילדים משני המינים יחונכו כי אין מינים אחרים בעולם כלל, והנשים יופרו רק על ידי תרומות והפריות שיועברו בידי שליחים שהם אנדורוגינוס נייטרלים. מי שיטען כי יש מין אחר ייסקל באבנים בשער העיר שלעולם אין לצאת ממנו. בבתי הספר של הזכרים תמחקנה כל העדויות לקיום מין נשים, למשל הפסוק "זכר ונקבה ברא אותם" יצונזר והמילה "נקבה" תשמט ממנו. אותו דבר בהפוכה בצד הנשי.

 

זה רעיון מצוין שיהפוך את העדה החרדית למובילה בתחום הטהרה והצניעות וככה הקדוש ברוך הוא יהיה מרוצה מאוד. או שלא. מה זה חשוב העיקר שיש לנו במה להתעסק אם אנחנו כבר לא הולכים לצבא.

 

 

כחרדי גמור, ברצוני לציין כי כשאני סיימתי את התואר במכון פרס לשלום המשפחה ע"ש פרידריך הגדול ושרי צוריאל, זה שנמצא ליד בית הספר הגבוה לקציני ים בעכו, לחצתי ידיים לחבר השופטים שהיה מורכב מגברים עבדקנים, נשים צדקניות (שבזכותן נגאלו ישראל), צדי צרפתי, ארכיבישופ קתולי בשם מתי כספי ובחור ביישן אך חביב בשם בני סלע.

 

לחצתי להם ידיים כאילו אין מחר וגם הדבקתי נשיקות לחות ('בוסות' בלע"ז) לכולם. אני חייב לציין שאיש לא מחה למעט מרגול שניסתה לשבור לי מכונת מקיאטו על הראש.

 

לכן אני אומר, המשיכו ללחוץ, וכבר העיד על כך גדול חזני ישראל ר' רפאל גינת בבית הכנסת הגדול שביד אליהו "לחץ לחץ לא לוותר - ללחוץ!!".

 

 

כחרדי גמור אני רוצה להפריך את השמועה החילונית לגבי הסדין והחור של ליל הכלולות. ובכן מדובר בעלילה מרושעת

שמגמתה להשחיר את פני המגזר. לא היו דברים מעולם, לא חור ולא סדין. מדובר בכלל בניילון אטום דק ונצמד רק המהדרין משתמשים בקלף מעור בהמה גסה. ואפילו יש היתר בשעת הדחק להשתמש בפשקוויל (אבל לא שנתלה בידי אגו"י שאין מערבין קודש בחול).

 

הכלל החשוב שעל החציצה להיות אטומה. המנהג הזה הוא ציווי מפורש מדאורייתא כפי שנאמר על יעקב בבוקר ליל הכלולות: "ויהי בבקר והנה הוא לאה" שבזכות החציצה לא יכול היה לראות, ובכך זכינו ל-4 אמהות ולא 3.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גורנישט יוצא לעבודה
צילום: גבי מנשה
מומלצים