שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פוקט: נמסרו לפרסום שמות 6 הרוגים ישראלים
  גופותיהם של רותם נאורי בת ה-23 ושל יצחק (צחי) ביטון בן ה-25 זוהו הערב בידי צוות מומחים של משטרת ישראל. בכפר יונה נערכים להלוויה משותפת לארבעת התושבים שקיפחו את חייהם באסון ההתרסקות בתאילנד

  הותרו לפרסום שמותיהם של שני הרוגים ישראלים נוספים בהתרסקות המטוס שגופותיהם זוהו הערב (ג') בידי צוות זיהוי פלילי של המשטרה בפוקט שבתאילנד. השניים הם רותם נאורי, בת 23, אשתו של עדי נעים שגופתו זוהתה בצהריים ויצחק (צחי) ביטון, בן 25 מכפר יונה. הודעות נמסרו למשפחות.

     

  זמן קצר קודם לכן ירד אבל כבד על בית משפחת נעים מכפר-יונה, לאחר שלבית המשפחה הגיע נציג המשטרה שהודיע כי זוהתה בוודאות גופתו של עדי. 

   

  בתוך כך נמסר לפרסום הערב שמה של לילי אלון, בת 22 מירושלים, שגופתה זוהתה היום. איציק קורניו, ראש צוות המחלקה לזיהוי פלילי במשלחת לתאילנד סיפר: "נכון לעכשיו זוהו 6 ישראלים. אתר הגופות נסגר, וצוות מז"פ נשאר לטפל בעבודת הניירת. מחר בבוקר מז"פ ימשיך בפעולת הזיהוי". המשלחת של משטרת ישראל עבדה מאז שעות הבוקר באזור פוקט וזיהתה תחילה שלוש מגופות הישראלים.

    

  שמות הישראלים שגופותיהם זוהו:

  • רותם נאורי - בת 23
  • יצחק (צחי) ביטון - בן 25
  • לילי אלון - בת 22
  • עדי נעים  - בן 25
  • הילה גרשוני  - בת 23
  • טל פלדמן - בת 23

   

  נעדרות ישראליות שטרם זוהו:

  • חופית אליה - בת 23
  • רחל טופאן - בת 23

   

  ראש מועצת כפר יונה, היישוב שאיבד ארבעה מתושביו באסון ההתרסקות, אומר ל-ynet כי לבקשת המשפחות ובהסכמתן הוחלט כי ארבעת הילדים יובאו למנוחת עולמים יחד בהלוויה משותפת וייטמנו זה לצד זה בבית העלמין ביישוב.

   

  ראש המועצה, אפי דרעי, אמר כי בהסכמת המשפחות הוחלט

  כי הארונות יוצבו ברחבת המתנ"ס, שם יינשאו הספדים לזכר ההרוגים ומשם יצא מסע הלוויה לבית העלמין. שם ייטמנו ההרוגים בחלקה משותפת, שאותה בחרו המשפחות.

    

  "אנחנו מקווים לערוך את הלוויות ביום חמישי מייד לאחר שיגיעו הגופות ארצה. התחושה בקרב המשפחות קשה מאוד כשהתברר כי כל הארבעה הרוגים. הם חיכו לנס ויחד איתם חיכו כל התושבים אך לא קרה נס והבנים הרוגים", אמר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רותם ובעלה עדי
  צילום רפרודוקציה: ערן יופי כהן
  טל פלדמן
  ביטון. הלוויה ביום חמישי
  צילום רפרודוקציה: ערן יופי כהן
  מומלצים