שתף קטע נבחר

למה אתר פדופיליה בעברית ממשיך לפעול?

האתר, שנחשף ב"ידיעות אחרונות", מצדיק בנימוקים שונים את התופעה, אותה הוא מכנה "אהבת ילדים", וטוען כי פדופיליה היא לא מחלה אלא העדפה מינית. המשטרה: הנושא יטופל

"אין זה אלא רוע לב מצידנו, כחברה, לשלול מבני-אדם שהם כה יקרים את הזכות ליהנות ממין - ליהנות מתענוג החיים הכי גדול, כשהם עדיין צעירים, בריאים, ויפים מספיק בשביל להיות מסוגלים להשיג בן זוג מעוניין. השמיים יעידו, כשהם יגדלו אם יהיו מכוערים מדיי בשביל להיות מסוגלים להשיג מין", כך טוען Israeli BoyLover, אתר שמספק תמיכה לפדופילים ישראלים, או כפי שהוא מכנה אותם - "אוהבי ילדים", עליו מדווח הבוקר (א') יובל דרור ב"ידיעות אחרונות".

 

האתר כולל מאמרים מתורגמים לעברית, קישורים לאתרי פדופילים בחו"ל, בלוג ואפילו קוד אתי שמביעים תמיכה עקרונית בפדופיליה ומציעים צידוקים שונים לקיום יחסי מין עם ילדים.

 

Israeli BoyLover אינו לבד במערכה: הוא משתייך לרשת בינלאומית של אתרים פרו-פדופילים ברחבי העולם, שמקורה בהולנד. עד לאחרונה, האתר הרוויח מפרסומות ברשת Adsense של גוגל, אך גוגל הפסיקה את מתן השירות לאתר בעקבות פניית ידיעות אחרונות.

 

מנהל האתר, המזדהה בכינוי WB, מעיד על עצמו כבן 17, תלמיד כיתה י"ב, טוען כי לא ניהל קשרים עם ילדים, וטוען כי הוא בן נוער ממוצע לכל דבר. "אהבת ילדים אינה התעללות, והיא אפילו לא בהכרח מינית. אהבת ילדים הינה בפשטות הקשר הרגשי שבין אדם בוגר לילד צעיר, אשר אליו עשויה להתלוות משיכה מינית", הוא כותב בדף הכניסה לאתר.

 

לקבל את הפדופיל באהבה

קוראי האתר, שלדברי המנהל WB רושם עד 300 כניסות ביום, טוענים כי פדופיליה היא העדפה מינית ולא מחלה. "עבדתי כמטפל עם מקרים של פדופיליה, והדרך היחידה שאני מכיר לטיפול בפדופיליה היא לקבל את עצמך באהבה", כותב באתר אחד הגולשים המזדהה בשם רוב, המביע אף הוא תמיכה מסוייגת בתופעה. "ילדים מגלים סקרנות וענין זה בזה והעניין הזה הוא פעמים רבות מיני. לחשוב שלילדים אין רגשות מיניים זו דעה מיושנת שפרויד סתר אותה לעילא ולעילא כבר לפני מאה

שנים. לילדים יש שפע של רגשות מיניים", הוא מנמק.

 

טקסט אחר שפורסם באתר מנמק את הסיבות להעדפת ילדות על נשים: "נשים נוטות להיות מקטרות, בעוד ילדות נוטות להיות מתוקות. נשים נוטות להשמין, בעוד ילדות נוטות להיות דקות גֵּו. נשים נוטות להיות שחצניות ומניפולטיביות, בעוד ילדות נוטות להיות ביישניות וקלות לריצוי. לנשים יש לעתים קרובות תספורת קצרה בוצ'ית, בעוד לילדות יש בדרך כלל שיער ארוך, לעתים עם פוני.

 

"לנשים יש לעתים קרובות קעקועים, בעוד שלילדות אין אף פעם קעקועים. לנשים יש לעתים קרובות השתלות חזה קריקטוריות, בעוד לילדות אין אף פעם השתלות חזה. לנשים יש לעתים קרובות פירסינג סאדו-מזוכיסטי, בעוד לילדות כמעט ואף פעם אין פירסינג. נשים נוטות להיות חומרניות, בעוד שילדות אוהבות כיף".

 

אותו מאמר מנמק את הביקורת כלפי הפדופילים בקנאה: "בחברה שלנו, אם מתגלה שלאיש היה מגע מיני עם קטין, יהפכו אותו למפלצת וחולה כרוני, ירדפו אותו, והוא יעונה על ידי אנשים חסרי רחמים סדיסטים (ובדרך כלל מקנאים)".

 

המשטרה: נבדוק ונטפל בהתאם

שרתי האתר אינם פועלים מישראל, אלא שייכים לחברה בריטית וממוקמים בגואטמלה - מה שעשוי להקשות על משטרת ישראל לסגור את האתר או לחשוף את מפעיליו, במידה ותחליט לעשות זאת. יש לציין כי האתר אמנם מצדיק את תופעת הפדופיליה, במסגרת חופש הביטוי, אך לא כולל, למשל, תמונות אסורות של ילדים במפורש או עדויות ממשיות לניצול ילדים.

 

"עם קבלת פניית העיתון הועבר הנושא לבדיקת הפורומיפ המקצועיים במשטרת ישראל, ויטופל בהתאם. מדי יום עוברים חוקרי מפלג המחשב על עשרות אתרים בנסיון לבדוק פעילות של פדופילים", מסרה בתגובה המשטרה. "צריך להבין כי מפלג עבירות מחשב הוא קטן. למשטרה אין כוחות להילחם בתופעה זו".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ו קוט
"נשים נוטות להיות חומרניות, בעוד שילדות אוהבות כיף"
צילום: ג'ו קוט
מומלצים