שתף קטע נבחר

אז מי קובע אם הגודל קובע?

המטפלת בריקוד אמרה שזה כמו טטריס, צריך למלא את המקום שלו בדיוק כמו הקוביה שנופלת במשחק. המנכ"ל אמר "מה פתאום, זה אני קובע, לא הוא", חבר מהמגזר העיר שאשה בכלל רוצה פינוק, לא זין. עיתונאית אחת פסקה שלא חשוב הגודל, כל עוד זה לא קטן מדי. הקוסם מכה מתחת לחגורה

שאלתי "האם הגודל קובע?" כן, שאלה קצת לעוסה ונדושה, אבל רציתי לשמוע במו אוזניי את התשובות. מכל מי שענה אף אחד לא שאל "הגודל של מה". כולם כאילו ידעו מה השאלה. נכון שזאת קלישאה, אבל אם לרגע מתרחקים מהקלישאה ומרחיבים את השאלה, האם הגודל של דברים בחיים קובע, אז אוסף התשובות שמתקבל כאן מקבל משמעות חדשה.

 

גודל המנה שאמורה להגיע כשאני רעב, עוד לפני הביס הראשון, מאוד קובע; ככל שאני זולל ממנה יותר, זה פחות ופחות קובע. גודל הגידול שהתגלה (לא עלינו) קובע, גודל החיבוק מורגש במיוחד כשהוא חסר. גודל הפחד לא קובע את הזמן שנשתחרר ממנו. מסתבר שיש לא מעט דברים בחיים שהגודל בהם כן קובע.

 

אני יכול להניח שכל אלו שענו בשמחה ובחיוב שהגודל קובע הם אלו שמגדילים מנות ברשתות מזון מהירות, הם מהמזמינים סטייקים במשקל העולה על 250 גרם, ובטח יש עוד כמה דברים שהם עושים (או עושים בשבילם) בגדול.

 

הנה התשובות של אוסף נשים וגברים סביבי.

 

איש פרסום, קרחת, ג'יפ, ענה כאילו הוא מכין בריף לקמפיין חדש: "בטח שקובע. אבל הגודל זאת הגדרה כוללנית מדי. יש שלושה מרכיבים חשובים - האורך העובי והצורה. האורך כמעט לא חשוב, כי מי שיש לו ארוך וצר כאילו אין לו. עדיף בינוני ועבה. העובי הכי קובע, במיוחד ככל שהגיל של בת זוגך עולה, או ולדנותה. אמנם יכול להיות מצב של קטן שבזווית משונה פוגע בול, אבל לא כדאי לסמוך על זה. המחמאה הכי גדולה שקיבלתי היתה - אתה בדיוק מתאים לי".

 

איש שיווק וירטואלי חשב שהשאלה מטומטמת: "מה אתה חושב, שיש לי סט של ארבעה גדלים שמתברג ובכל פעם אני מנסה משהו אחר? יש לי רק אחד, אז בטח שהוא הכי טוב שיש, כי זה אחד מתוך אחד".

 

עורכת צעירה אמרה בכנות: "ברור שכן, וכל מי שאומר שלא חייב לבדוק מה יש לו בתחתונים. אופס, הוא בעצם יודע. למרות שמנסיוני ביצועים לפעמים מחפים, אבל רק ביצועים אולימפיים ומעלה".

 

סופרת בגיל בינוני: "זה פשוט, אם את אוהבת גבר אפשר לסלוח לו שיש לו קטן, אבל אם את לא אוהבת אותו זה בלתי נסלח בעליל. אני מקווה שאין נשים שנשארות עם גבר רק בגלל שיש לו גדול. בכלל, אין בין זה ובין אהבה כלום, רק הנאות הגוף נטו".

 

הגבר עלול לשכוח שהכרבולת זה לא הוא, זה רק חלק ממנו

יועץ רוחני פסק: "הגודל קובע רק בראש! אם אנחנו הולכים למיטה כמו למבחן, וידוע שבמבחנים אנשים לא במיטבם, אז הגודל קובע ומכשיל. ממש כמו עניין השדיים אצל נשים. ראית פעם אשה שמרוצה מהשדיים שלה? אבל יש הבדל, נשים יכולות להסתדר עם זה, הן מכניסות כל דבר לפרופורציה. הגבר עלול לשכוח שהכרבולת זה לא הוא, זה רק חלק ממנו, ואפילו חלק קטן".

 

המוכר בקיוסק ידע לומר: "ברוב המקרים לא קובע. יש נשים שזה מדליק ומגרה אותן, גדול, הרבה, עוד אבל זה רק מגרה יותר, זה לא קשור לסקס עצמו".

 

גם לדוור שלי היה מה להגיד: "הגודל מאוד קובע, גם את הזמן וגם את המחיר, תמורת כסף אפשר לקבל גם דברים חריגים".

 

הפילוסוף כנראה ידע מה אני הולך לשאול ולא ענה לי לטלפון בהפגנתיות במשך שבוע.

 

בחור צעיר, שעוד לא החליט מה הוא יהיה כשיהיה גדול, חייך בשמחה ואמר: "כן, וגם הרוחב וגם האורך, הכל משמעותי ביותר בשביל האגו שלי".

 

"אפשר להגיע למצבים מופלאים גם בלי זין בכלל"

הולך על גחלים: "כן ולא. למה כן: אם הבחורה מאמינה שהגודל קובע, אז הגודל קובע. אם הבחור מאמין שהגודל קובע ויש לו קטן מדי, אז הוא לא יוכל לענג את האשה כראוי. כשיש אהבה יורדים מהראש, מהשיפוטיות המהווה חוצץ בין אנשים, ואז אפשר להגיע למצבים מופלאים גם בלי זין בכלל".

 

חבר מהמגזר אמר: "לא קובע! האשה בכלל רוצה יותר פינוק, לא זין. והיא לא אוהבת שאתה נהיה כולך זין, גומר והולך. היא מעדיפה פחות זין ושתישאר".

 

חקרנית אחת הסתבכה קצת במילים: "ואני לתומי חשבתי... אה, איך אומרים זין ברבים? זיינים? אני חשבתי שכולם אותו הדבר, עד שפגשתי בדבר אחד שהיה במובהק קטן".

 

איש טלוויזיה: "נשים אומרות שכן, כן קובע, שמעתי נשים מתלוננות, לא אצלי, יש לי ידידה שסיפרה שהייתה עם משהו והיא בכלל לא הרגישה אותו, אבל היא רק ידידה, כן אין בינינו כלום".

 

קלדנית שמקלידה בשיטה עיוורת אמרה שהגודל קובע "מאותה סיבה שהגובה של הבחור חשוב לי. בטח עדיף גבוה ועדיף רזה מאשר שמן, ויפה מאשר מכוער. בדיוק מאותה הסיבה איבר המין הזכרי שהוא גדול הוא יותר יפה, נאה, מרשים. כן ממש כמו גבר".

 

אנליסטית אחת ניסתה לנתח: "כן קובע, אבל מה הוא קובע אני לא בטוחה שאני יודעת. למשל את הביטחון העצמי של הנושא אותו. זה הרבה יותר משמעותי בשביל למלא את הצורך בהתפעלות שיש לגברים. טכנית, יכול להיות שזה קובע כי זה ממד, לא ממד מרכזי, אבל ממד, תרתי משמע".

 

מטפלת בריקוד סברה שזה כמעט הדבר היחיד שקובע וסיפקה דימוי מקורי: "זה כמו טטריס, הוא צריך למלא את המקום שלו בדיוק כמו הקוביה שנופלת במשחק. הבסיס ליחסים בין גבר לאשה הוא שזה הדוק וממלא".

 

המנכ"ל ענה לאט הפעם: "לא קובע, מה פתאום? אני קובע, לא הוא".

 

עיתונאית סקסית במיטב שנותיה השיבה באריכות: "הגודל לא קובע, כל עוד הוא לא קטן מדי. יותר מהמצוקה הפיזית (שהרי לצורך העניין אפילו אצבע מספיקה בהחלט), גבר שאיתרע מזלו להתהלך בעולמנו עם זין קטן בהרבה מהסטנדרט לרוב ניחן גם ברגשי נחיתות ביחס הפוך לגודל האיבר, וזאת בעיה גדולה מאוד. גבר חסר ביטחון עצמי בתחום הזה יהיה בלתי אטרקטיבי. ואם הוא יפצה את עצמו על חוסר הביטחון, זה עלול להיות פיצוי יתר, המתבטא בדרכים בלתי נעימות. לעומת זאת, זין גדול מדי זה גם בעיה, כי זה יכול להכאיב. אבל לא נורא, יש דרכים להסתדר איתו - כל עוד בעליו הגאים לא מתעקש להשתמש בכולו בכל הזדמנות ובכל העוצמה".

 

"זה התחום היחידי בחיים בו אני מעדיפה את הבינוניוּת"

אשה חכמה, בוגרת וחושנית בטירוף ירתה בלי להניד עפעף: "אישית, אם אתה שואל אותי, זה התחום היחידי בחיים בו אני מעדיפה את הבינוניוּת".

 

מכרה שלי עברה על הטקסט בסקרנות וידעה לזהות לפי הנאמר למי מהגברים יש גדול ולמי קטן ואחר כך שאלה ישירות: "ואתה, ידידי הקוסם, מה אתה חושב, הגודל קובע?"

 

אני, אני נזהר מלענות בשמי. הרי ברור כשמש שזאת מלכודת ידועה מראש (כקוסם אני קצת יותר זהיר). אני מאמין שכשיש "התערבות'" בין אנשים, תמיד יש אחד רמאי ואחד טיפש. במקרה הזה של הגודל, העדפתי להיות הטיפש. לקחתי את הסיכון שהיא תקרא לי בין השורות ועניתי:

 

איזהו גדול? השמח בחלקו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יכול להיות מצב של קטן שבזווית משונה פוגע בול, אבל לא כדאי לסמוך על זה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים