שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גילת: עסקה עם חברת החשמל הרוסית FSK
  במסגרת העסקה, תתקין גילת רשת תקשורת לוויינים בפס רחב עבור חברת החשמל הציבורית הגדולה ברוסיה, שתשמש לבקרה ופיקוח ולקבלת נתונים ואפליקציות של טלפוניית לוויין בכ-650 אתרים

  חברת גילת רשתות לוויין ממשיכה להתרחב ברוסיה ומדווחת על עסקה נוספת, לפיה תתקין רשת תקשורת לוויינים בפס רחב עבור FSK, חברת החשמל הציבורית הגדולה ברוסיה. היקף העסקה מוערך בכמיליון דולר.

   

  FSK היא אחת מחברות החשמל הגדולות בעולם ומספקת שירות ללמעלה מ-142 מיליון אזרחים ברוסיה. FSK תשתמש ברשת ה-VSAT מסוג SkyEdge של גילת לבקרה ופיקוח ולקבלת נתונים ואפליקציות של טלפוניית לוויין תחילה בכ-650 אתרים ברחבי המדינה.

   

  בנוסף, הרשת תשמש לאפליקציות VPN, שיאפשרו לאבטח את שירותי הרשת, שישודרו בין מתקני החשמל של FSK. רשת ה-SkyEdge תאפשר ל-FSK ליהנות ממעקב טוב יותר אחר ההספק ולהגיע לתחזיות מדוייקות יותר וכן, תאפשר גבייה מדוייקת יותר, המתבססת על איסוף נתוני מונה בזמן אמת.

   

  אריה רוזיכנר, סגן נשיא גילת באזור Eurasia, אמר היום: "טכנולוגיית ה-VSAT מספקת ל-FSK ולחברות אחרות יתרונות ברורים על פני חלופות תקשורת קרקעיות כמו נוכחות בכל מקום, קישוריות במהירות גבוהה ופריסה מהירה של הרשת. ליתרונות משמעותיים אלה נלווה היתרון המשמעותי של הפחתת עלויות התקשורת".

   

  גילת רשתות לוויין עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים ושירותים לרשתות תקשורת לוויניות ביותר מ-85 מדינות. רשת ה-SkyEdge של גילת היא פלטפורמת תקשורת לוויינית מאוחדת המעבירה הן תשדורות קוליות והן שירותי וידאו. מניית גילת נסחרת כיום בנאסד"ק בשער של 10.3 דולר, כאשר שוווי שוק שלה מסתכם ב-400 מיליון דולר (1.62 מיליארד שקל).

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עמירם לוינברג, יו"ר ומנכ"ל גילת לוויינים
  מומלצים