שתף קטע נבחר

מיקי בר-חיים יחליף את דורי סגל כמנכ"ל גזית-גלוב

לגל הפרישות בצמרת לאומי מצטרף גם חבר ההנהלת הבנק וראש החטיבה המסחרית מיקי בר-חיים שמינוי כמנכ"ל גזית גלוב יובא מחר לאישור הדירקטוריון. דורי סגל צפוי להתמנות לסגן יו"ר הדירקטוריון

מיקי בר-חיים, חבר ההנהלת בנק לאומי וראש החטיבה המסחרית, בדרך למנכ"לות גזית גלוב. דירקטוריון החברה ידון מחר במינויו של בר חיים לתפקיד במקום דורי סגל.

 

סגל הנמנה גם על בעלי השליטה בחברה צפוי להתמנות לסגן יו"ר הדירקטוריון ולרכז את פעילותה של החברה בתחום האנרגיה. ברקע, הרחבת פעילותה של החברה בחודשים האחרונים גם למדינות מתפתחות כמו מקסיקו, ברזיל והודו וכאמור הכניסה לתחום האנרגיה והאנרגיה החלופית אותם ירכז סגל.

 

פרישתו הקרובה של בר-חיים מצטרפת לעזיבתם של כמה בכירים אחרים בתקופה האחרונה את שורות הבנק. ביניהם יונה פוגל, מנהל החטיבה הבנקאית שעבר לתפקיד מנכ"ל פז; גדעון שור, ראש מערך קשרי חוץ ויחסי ציבור; עוזי לוי, ראש מערך בנייה ונדל"ן שעבר לנהל את עסקי הנדל"ן של יצחק תשובה בקנדה; ושוקי אורן מנכ"ל לאומי שוויץ שאמור להתמנות לחשב הכללי באוצר במקומו של ירון זליכה. הפורשת האחרונה מהשבוע שעבר - אסנת רונן, המשנה למנכ"ל לאומי ושות', שמצטרפת לקבוצת ויולה פרטנרס, קבוצת השקעות פרטית שמתמקדת בהשקעות מבוססות טכנולוגיה וצמיחה.

 

בנק לאומי הודיע הבוקר כי "בהתייחס לפרסומים בכלי התקשורת, לגבי מיכאל בר-חיים, חבר הנהלה וראש החטיבה לבנקאות מסחרית בלאומי, מודיע הבוקר הבנק שמר בר-חיים מסר להנהלת הבנק כי נעשתה אליו פנייה בעניין תפקיד בחברה אחרת, וכי יודיע לבנק בהקדם על המשך תכניותיו".

 

גזית-גלוב בבעלות חיים כצמן היא מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בישראל. החברה עוסקת, ישירות ובאמצעות חברות בנות, ברכישה, פיתוח וניהול נכסים מניבים ומתמקדת בעיקר במרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים

 

מחברת גזית גלוב לא נמסרה תגובה.


פורסם לראשונה 05/11/2007 10:52

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים