שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  משוטי לפשוטי

  גלעד ויטל-שמעון ורואי לוי, שניים מזמרי "שוטי הנבואה" לשעבר, יוציאו אלבום תחת ההרכב החדש "פשוטי העם"

  יש חיים אחרי הפירוק: גלעד ויטל-שמעון ורואי לוי, שניים מזמרי "שוטי הנבואה" לשעבר, יוציאו אלבום משותף. להרכב החדש של השניים יקראו "פשוטי העם".

   

  תזכורת: לפני כשלושה חודשים הודיעו חברי "שוטי הנבואה" על התפרקות הלהקה. "זה פירוק שבטח מפתיע הרבה אנשים", סיפר אז זמר הלהקה, אברהם טל ל-ynet, "בייחוד בגלל ההופעות האחרונות, אליהן הגיעו הרבה מאוד אנשים. האמת היא שהתחלנו לדבר על הכיוון הזה כבר לפני כשנה, ואנחנו מודעים לעניין הזה הרבה זמן. זו גם אחת הסיבות שהאלבום השלישי התעכב עוד ועוד. אבל לא רצינו לשתף את הילדים במה שההורים יודעים". טל גם סיפר שכל אחד מחברי הלהקה, ביחד ולחוד, כבר עובד על דברים חדשים. עכשיו מגיע התוצר הראשון.

   

  ויטל-שמעון ולוי הספיקו כבר להוציא אלבומי סולו בזמן ששוטי הנבואה עוד הייתה פעילה. ויטל-שמעון הוציא לפני כשנה וחצי אלבום בשם "המכנה המשותף", ואחר כך הגיע לוי שהוציא יחד עם אישתו אסנת, את האלבום "אהבת הארץ". השניים הם חברים ותיקים ומכירים אחד את השני מאז שהיו ילדים. כיום, שניהם מתגוררים בקציר.  

   

  בימים אלה עורכים "פשוטי העם" חזרות ראשנות לרגל הקלטת האלבום, ויציאה לסיבוב הופעות. עוד נודע כי חברי הלהקה מתכננים לצאת עם המופע החדש גם לחו"ל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דלית שחם
  ויטל. החיים שאחרי
  צילום: דלית שחם
  לאתר ההטבות
  מומלצים