שתף קטע נבחר

פורש נשיא קומברס אינק, ירון צוואלה

בלעדי: את צוואלה יחליף, אנדרה דאהן המשמש היום מנכ"ל ונשיא קומברס טכנולגי, המהלך מתבצע כחלק מרה ארגון כולל בחברה

ירון צוואלה, נשיא קומברס אינק, חברה בת של קומברס טכנולוגי, פורש מתפקידו, כך נודע ל-ynet. את צוואלה יחליף אנדרה דהאן, מנכ"ל ונשיא קומברס טכנולוגי. צוואלה יעזוב את התפקיד בסוף השנה.

 

המהלך מתבצע כחלק מרה-ארגון כולל בחברה במטרה להעלותה לפסים של רווחיות ויעילות. במסגרת זו הוחלט לצמצם פונקציות בחברה ולעבור למבנה ניהולי שיאפשר קרבה של הנהלת החברה ללקוחותיה ברחבי העולם. כחלק מהמהלך צפויה החברה לאחד תפקידים נוספים בין קומברס אינק לקומברס טכנולוגי.

 

צוואלה נכנס לתפקידו במקום זאבי ברגמן שעזב את החברה בתחילת השנה. צוואלה מילא תפקידי ניהול בכירים בקומברס ב-10 השנים האחרונות וכיהן בתפקידו האחרון כנשיא חטיבת האינסייט.

 

דהאן (58), לשעבר נשיא ומנכ"ל שירותי המולטימדיה הניידים של חברת AT&T Wireless התמנה לנשיא, מנכ"ל וחבר מועצת המנהלים של קומברס טכנולוג'י באפריל השנה, לאחר שנה קשה לחברה, בעקבות חשיפת פרשת הבקדייטינד שהביאה להתפטרות קובי אלכסנדר, מייסד והמנכ"ל שנמלט לנמיביה. בדצמבר אשתקד התפטר רון חירם, יו"ר הקבוצה ולאחר מכן התפטר מנכ"ל קומברס זאבי ברגמן, וירון צוואלה מונה תחתיו.

 

בסמוך לאחר כניסתו לתפקיד הודיע דהאן על פיטורי 6% מכוח העבודה של קומברס כ-360 עובדים. הפיטורים התבצעו על רקע הירידה בצבר ההכנסות ופרשת הבקדייטינג.  דהאן אמר בזמנו כי מאז נכנס לתפקידו התחיל לבחון את מבנה ההוצאות של החברה ומכאן הפיטורים המידיים בקבוצה. קומברס טכנולוג'י מעסיקה כ-7,750 עובדים: החברה הבת קומברס מעסיקה כ-6,000 עובדים, מהם כ-2,500 בישראל.

 

דהאן אמר היום: "אנו מתפתחים ממבנה של חברת אחזקות לקראת ארגון שטוח, פונקציונלי וגלובלי יותר, שבו ההנהלה הבכירה קרובה יותר ללקוחות, וניתן לקבל החלטות בצורה יעילה יותר". דהאן הודה לצוואלה "על תרומתו לחברה, ובעיקר על תפקידו בסיוע לתכנון ולהשקה של השינויים הארגוניים שלנו, תוך כדי עמידה ביעדים ומטרות עסקיות במהלך כהונתו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ירון צוואלה מסיים את תפקידו
צילום: סיוון פרג'
אנדרה דהאן לתפקיד מנכ"ל הקבוצה
מומלצים