שתף קטע נבחר

אסון בחוף: "אמין נהרג מהברק בים שכל כך אהב"

אמין סובח שנהרג בחוף אכזיב מפגיעת ברק עבד בבית החולים בנהריה. עמיתיו וקרוביו סיפרו על אדם חרוץ, חסון ונמרץ שהלך לדוג בתום יום העבודה ונקטל באסון נדיר

דבר מותו של אמין סובח (21) מפגיעת הברק בחוף אכזיב התפשט עד מהרה במסדרונות בית החולים בנהריה, שבו עבד בשנה וחצי האחרונות במערך המזון.

 

 

סגן מנהל המערך, נסים כהן, סיפר הערב (יום ג') ל-ynet: "מדובר באדם חרוץ, חסון ונמרץ שאהב את העבודה והיה אהוד על חבריו. הבוקר הוא הגיע כמדי יום למערכת הירקות של מערך המזון וסיים את יום העבודה סמוך ל-12:30. אז הלך לביתו ומשם לדוג עם בני משפחתו - דבר שהיה אהוב עליו. כולנו המומים שברגע אחד ובמוות כל כך לא-שגרתי מוצא את מותו בחור חביב ונאמן כמו הצעיר הזה".

 

דקות אחדות לאחר היוודע דבר האסון הגיעו לבית החולים בני משפחה וחברים משייח דנון שבו התגורר סובח. הם המתינו לאמבולנס שבו הוסעה גופתו כשהם ממררים בבכי. "אנחנו מתקשים להאמין, כי רק היום בצהריים ראו אותו ועכשיו הוא כבר איננו. זה קרה לו במקום שהיה כל כך אהוב עליו, חוף הים", אמרו חבריו.

 

האסון עצמו אירע סמוך ל-15:30 על חוף הים, סמוך לבית ספר שדה אכזיב. סובח הגיע למקום עם אביו ואחיו, והשלושה עסקו בדיג. עם פגיעת הברק התמוטט סובח במקום ובני המשפחה הזעיקו את צוותי החירום.

 

צוותי מגן דוד אדום חשו עד מהרה למקום באמבולנס ובניידת טיפול נמרץ, ומצאו את סובח מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הצוותים ניסו להחיות אותו ממושכות, אך נאלצו לקבוע את מותו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים