שתף קטע נבחר

מיקי, תדליק אותי

מצחיק אתכם 69 שקלטים? מדליק אתכם "מתכופפת"? הסברתם לילדים את הקטע? יופי. עכשיו תנו להם לצאת לגן הציבורי ולשתות משהו טוב

הייתם רוצים לחשוב שאין קשר בין מיקי בוגנים לבין זה שילדים בני שלוש-עשרה משחקים באלימות מינית. הייתם רוצים להאמין שבין הפרומואים של כל הסדרות החדשות (זאת ממרחק נגיעה שמתמזמזת עם שני גברים, זה שלקח ביס משחקנית ארגנטינית - בתחתונים אדומים וצעקות של טרזן) לבין האונס המתוקשר-המזעזע-הנורא הבא לא עובר קו ישר אחד וקצרצר. הייתם רוצים, אבל זה לא עובד כמו שאתם רוצים. זה עובד כמו בסיוטים שלכם. הילדים שלכם, החמודים בני-הטובים, הופכים בעל כורחם ובגללכם לאלימים, לשתיינים, למסוממים, לאנסים.

 

הפרסומת של מיקי בוגנים לא מגניבה ולא מצחיקה. הקטע ההומואי שחייב להגחיך את עצמו לסוג של ערסיות מאותגרת משעמם עד פיהוק. הבעיה היא לא החד-מיניות המרומזת (עאלק) בתשדיר, אלא המיניות הבלתי מרומזת, ובעיקר העובדה שדוחפים את זה גם בשעות צפייה של בני עשרה צעירים במיוחד, וגם תוך כדי משדרי חדשות סולידיים בהם אני צופה.

 

מצחיק אתכם שישים ותשע שקלטים? מדליק אתכם מינית "מתכופפת"? הסברתם לילדים את הקטע? יופי. עכשיו תנו להם לצאת לגן הציבורי הקרוב למקום מגוריכם ולשתות משהו טוב. לא לפני שתיים בלילה ולא לפני שבדקתם שהם יודעים להגיד לשוטרים "זה היה בהסכמה".

 

ואותו הדבר בדיוק נכון לגבי כל אחת מהסדרות נוטפות הסקס שהילדים שלכם נחשפים אליהן. ולא מדובר רק בסדרות למבוגרים (המשודרות בכל שעות היממה ובכל הערוצים), אלא גם בסדרות שמיועדות לילדים, בערוצים המיועדים להם. ברגע שהדיבור הסטנדרטי מוצף בביטויים מיניים, ברגע שהעיניים מתרגלות לראות אלימות מינית כחלק מתוכנית הצפייה המועדפת על בני הבית, וברגע שכל מה שקשור בערכים של אהבה ומיניות עובר אליהם דרך סדרות הזוועה המשודרות בטלוויזיה, אל תעשו את עצמכם אחר-כך שאתם באמת מאמינים שלא אתם מלמדים את הילדים שלכם שאונס זה בסך הכל סוג של בילוי.

 

מה שרואים היום, מה ששומעים היום, איך שאתם מתלבשים ואיך שאתם מדברים ומה שמצחיק אתכם ומה שחבוי אצלכם בארונות ובאינטרנט, מה שאתם שותים ומה שאתם מעשנים, כל זה נותן לילדים שלכם את ההרגשה שזה בסדר גמור. הם לא מאמינים בקשקוש הזה שיש דברים שהם "למבוגרים בלבד", הם מבינים (בצדק) שיש דברים שמותר ויש דברים שאסור, שיש טוב ויש רע, והם בסך הכל רוצים להתנסות. נראה להם קטע. נשמע להם מגניב. עובדה, בטלוויזיה זה נגמר בסדר ואתם לא כיביתם את הטלוויזיה בשאט נפש ושלחתם אותם ואת עצמכם להתקלח ולישון. סימן שזה באמת בסדר.

 

אני לא יודעת מתי יחליט הציבור החילוני לשרטט את הקווים האדומים בתת התרבות והבידור שלו, אם בכלל. בינתיים נזפזפ בין מיקי בוגנים לדיווח על האונס הקבוצתי בחטיבת הביניים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים