שתף קטע נבחר

משאית נתקעה מתחת לגשר בלב תל-אביב

המשאית חלפה מתחת ל"גשר מעריב" ברחוב קרליבך ונתקעה כשהיא נוטה על צידה. המקרה גרם לעומסי תנועה כבדים. המשאית חולצה לאחר מבצע ממושך, לגשר שלום

עומסי תנועה כבדים נוצרו היום (א') בשעות הצהריים, בסמוך לגשר הנשרים ("גשר מעריב"), בלב תל אביב. זאת לאחר שמשאית שחלפה מתחת ל"גשר מעריב", נתקעה על צידה. צוותי כיבוי ומנוף שהוזעק למקום, פעלו ממושכות לחילוצה.

 


המשאית התקועה (צילום: ירון ברנר)

 

נהגים ועוברי אורח שחלפו בשעות הצהריים בצומת הרחובות קרליבך ויצחק שדה, הופתעו ממראה לא שכיח; משאית תובלה גדולה נמחצה מתחת לגשר ונטתה על צידה, בזווית שנראתה קרובה להתהפכות. מהומה רבתי הורגשה בקרב העוברים ושבים והטיפול במקרה הצריך חסימת כבישים ונתיבים, שיצרו עומסי תנועה.

 


מזווית נוספת (צילום: ירון ברנר) 

 

במשך שעתיים וחצי הייתה תקועה המשאית מתחת לגשר. בדיקת המקרה העלתה כי המשאית, שנסעה ברחוב לינקולן בתל אביב ממערב למזרח, נכנסה מתחת לגשר מעריב, מבלי לקחת בחשבון את גובהה. כתוצאה מכך, כאשר חלפה המשאית מתחת לגשר, היא נתקעה.

 

הנהג ניסה לשלב להילוך אחורי, על מנת לחלץ את המשאית משם, אולם ארגז המטען נטה על צידו והמשאית כמעט והתהפכה. למקום הוזעקו אנשי משטרה ומכבי אש.

 

בתחילה ניסו הכבאים לחלץ את המשאית, אולם מאחר והיה חשש שהיא תתהפך, הוחלט בסופו של דבר להזמין חברת מנופים מיוחדת. בהמשך, הכבאים תמכו בצד אחד של המשאית, בעוד המנוף מושך אותה מהצד השני וכך חולצה המשאית מבלי להתהפך. רק לאחר התהליך הממושך - שבה התנועה לסדרה.  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשאית מתחת לגשר
צילום: ירון ברנר
מומלצים