שתף קטע נבחר

גל הרס

המאמן האישי אלון גל חושף סודות מעברו האפל: הפריצה לחנויות, הגניבות ממכוניות ומכות הרצח לאנשים תמימים

קולו של הקואוצ'ר (מאמן אישי) המפורסם, אלון גל (41), חנוק. המשפטים שלו קצרים. פה ושם הוא מבקש מהכתבת שלא תתרגש מפרצי הבכי שלו. זה קורה בזמן שהוא חושף בפני אמירה לם, כתבת המוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות", כי מאחורי חזותו הכריזמטית של האיש המצליח מסתתר סיפור קשה: הוא גדל בבית עם "אווירה מקפיאת דם", השתייך לכנופיית נערים אלימה שביצעה פריצות, היכה נהגים על הכביש ופירק את נישואיו הראשונים בהתקפי זעם ושבירת חפצים.

 

"הצטרפתי לחבורה מחיפה", הוא חושף סודות מימי נערותו. "היינו פושטקים, פרצנו מכוניות, גנבנו דלק וטייפים, פרצנו לחנויות ולחלונות ראווה. היינו לוקחים ממכוניות פלאג (מצת), זורקים אותו בכוח על הזכוכית, שהיתה מתפוררת. היתה לי מומחיות בזה. היה איזה מפעל בגדים ברכבת הישנה. באנו עם חמישה קיטבגים צבאיים ריקים, בצהרי היום, כשהחנות פתוחה. יצאנו עם חמישה קיטבגים מלאים בבגדים. מכרנו אותם בשוק והיה לנו כסף לעוד לילה לישון בתל אביב".

 

גל מעיד כי היה אדם אלים. "אם מישהו בכביש היה חותך אותי", הוא מספר, "הייתי מכה אותו מכות רצח. כמות האנשים שחטפו ממני בוקס או סטירה יכולה למלא אולם כדורסל. הם חטפו על לא עוול בכפם. סתם כי הייתי מאוד כועס. הכעס הזה הרס הכל". על נישואיו הראשונים מספר גל: "התחתנתי בן 24. הייתי בעל צרחני. צעקני. טורק דלתות. שובר. זורק חפצים. הייתי בא נורא עצבני הביתה. הייתי עכור. הייתי לא מכיל. הייתי מתגונן. מצאתי את עצמי דופק מערכת יחסים, ומתגרש".

 

הסיפור המלא מתפרסם בגיליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות"

אלון גל
צילום: יוני המנחם
מומלצים