שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  24? 48!
  ג'ק באוור בטח יהיה נורא מאוכזב לשמוע שקיפר סאתרלנד מתכחש למספר שמייצג אותו, ויתרה מזאת, נכנס לקלבוש, שזה משהו שבכלל שמור לבאד גאייז שעושים דברים רעים. סיפורם של ד"ר באוור ומיסטר סאתרלנד

  ארבעים ושמונה ימים לבד בתא אחד שאין לו דלת אלא סורגים, כיור, שירותים, שתי מיטות וגודל של 3 על 2.45 מטרים. לא, זו לא תוכנית ריאליטי חדשה. אלו הולכים להיות החיים של קיפר סאתרלנד בקרוב מאוד, ולא, זה לא יועבר בשידור חי בכל הערוצים.

   

  סאתרלנד נידון אתמול (ד') ל-48 ימים בכלא אחרי שביצע עבירה שניה בשלוש השנים האחרונות שקשורה בשכרות. הוא ישהה בכלא גלנדייל שבלוס אנג'לס.

  סאתרלנד נעצר באוקטובר, לאחר שבבדיקה נמצא כי אחוז האלכוהול בדמו, בעת שנהג, גבוה מהמותר. כשהוקראו ההאשמות נגדו אז, הוא לא טרח לערער עליהן, ורק ביקש, אחרי הקראת גזר הדין, שיתנו לו להיות בכלא גלנדייל. בית המשפט הסכים והודיע לו שיצטרך להשלים את העונש עד ה-30 במרץ.

   

  הכוכב של "24" מככב גם ברשימת העל-תנאי, אחרי שבספטמבר 2004 נמצא שהוא נוהג תחת השפעת אלכוהול, שכנראה לא ממש הצריך בדיקה, כי הוא בדיוק עשה יו-טרן במקום אסור, ממש מול ניידת משטרה. אז נתנו לו חמש שנים על תנאי, 50 שעות עבודות שירות וקנס של 510 דולר. את הכל הוא ביצע, כנראה שהוא טעה בספירה של השנים.

   

  סאתרלנד, שכבר מוכר בחוגי הנהיגה תחת השפעת אלכוהול עוד מ-1993, אמר: "אני מאוד מאוכזב מעצמי ומההחלטות השגויות שעשיתי בזמן האחרון. אני ממש מצטער על האכזבה והמצוקה שזה גרם למשפחתי, לחברים ולאנשים שאני עובד איתם".

   

  סאתרלנד יצטרך לעבוד בכלא, הוא יוכל לקבל עד שני מבקרים בכל יום ויוכל לטייל בשטח חיצוני כדי לספוג קצת שמש. בינינו, אם משהו, חס וחלילה, יקרה, לא תהיה בעיה להשיג את ג'ק באוור שיציל את המצב. רק תרחיקו ממנו את הבירה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קיפר סאתרלנד. מאוכזב מעצמו
  צילום: איי פי
  לאתר ההטבות
  מומלצים