שתף קטע נבחר

שקלאר: שולי רנד לא יושמע בשבת

בעקבות פנייתו של ח"כ אורלב הורה מנכ"ל רשות השידור לעובדי רשת ג' לכבד את בקשתו של שולי רנד ולא להשמיע את שיריו בשבת

אחרי שצלח את הסלקציה וחדר לפלייליסט הרדיופוני, רושם השחקן והמוסיקאי שולי רנד ניצחון נוסף: מנכ"ל רשות השידור מוטי שקלאר הודיע היום כי הנחה את עורכי המוזיקה של רשת ג' להיענות לבקשתו של רנד שלא להשמיע את שיריו בשבת.

 

בתשובה לפנייתו של יו"ר המפד"ל ח"כ זבולון אורלב, שמחה על השמעת שירם של רנד ואהוד בנאי "נקודה טובה" בשבת האחרונה, כתב מנכ"ל הרשות: "ביררתי את הנושא עם מנהל רשת ג' מר אמנון שילוני אשר הבטיח לבדוק את הדברים. בכל אופן, יצאה הנחיה להיעתר לבקשתו של מר שולי רנד שלא להשמיע את השיר בשבת".

 

במכתב ששלח אתמול לשקלאר טען ח"כ אורלב כי השמעת השיר צרמה לאוזניהם של מאזינים רבים, מאחר שידוע ברבים כי רנד ביקש שלא להשמיע את השיר בשבת. "על השידור הציבורי להיות דוגמא ומופת לרגישות למסורת ישראל וכיבוד הזולת, כל שכן כאשר היוצר מעיד מראש כי יצטער מאד אם שירו ישודר בשבת" כתב אורלב והוסיף: "לאור האמור לעיל, אבקשך לברר את הנושא ולהורות לשדרני ועורכי 'קול ישראל' לכבד את רצונו של שולי רנד ולא להשמיע עוד את שיריו בשבת".

 

נציין כי על עטיפת תקליט השדרים ביקש המבצע: "שדרן יקר וטוב לב, אשמח מאד אם השיר ידבר אליך ותרצה להשמיע אותו, אבל זה יצער אותי מאד אם זה יקרה בשבת. שולי".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שקלאר. "להיענות לבקשה"
שולי רנד. לא בשבת
צילום: אוהד רומנו
מומלצים