שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מחווה לדן אלמגור בקאמרי

  תיאטרון הקאמרי יערוך שלושה ערבי מחווה לפזמונאי, המחזאי, המתרגם וחוקר הזמר העברי דן אלמגור

  תיאטרון הקאמרי בתל אביב יארח שלושה ערבי מחווה לפזמונאי, המחזאי, המתרגם וחוקר הזמר העברי, דן אלמגור. הערב, שיעלה בבכורה ב-31 בינואר, ייערך במסגרת ערבי מחווה ליוצרים תל אביביים ובין המשתתפים בו יהיו יענקלה בן סירא, אלי גורנשטיין, ישראל גוריון, שרון אלימלך, צביקי לוין, רותי נבון, מרים טוקאן, מירה עוואד, עירית קפלן, לוליק ושרון אלימלך. את הערב ינחה נתן דטנר ועל הניהול המוזיקלי אחראי ניב קאופמן.

   

  "דן אלמגור תרם תרומה נכבדת לתיאטרון הישראלי והגיע הזמן להוקיר לו תודה על כך", אומרים היום בקאמרי ומדגישים כי בתכנית ערב המחווה יבוצעו פזמונים ותרגומים שכתב, בין היתר מהצגות כמו "איש חסיד היה", "גברתי הנאווה", "אל תקרא לי שחור", "השטן ואשת האיכר" ו"ירושלים שלי", לצד שירים שהפכו לחלק מהרפרטואר הקלאסי של הזמר העברי כמו "ג'וני איז א גוי פור מי" שביצעה רביעיית התיאטרון, "טווי את הצמר" המוכר בביצוע הנפלא של חווה אלברשטיין, "חוץ מזה הכל בסדר" שבוצע במקור על ידי העופרים, "אמסטרדם" שביצעה קורין אלאל ו"רק חיימקה שלי" שבוצע במקור על ידי הזמרת המנוחה רחל אטאס.

   

  דן אלמגור תרגם כמאה מחזות קלאסיים ומודרניים ומחזות זמר, הנחה את הסדרה "שרתי לך ארצי" וזכה בפרס היובל של אקו"ם על מפעל חיים בתיאטרון ובזמר הישראלי. במשך יותר מחמישה עשורים הוא תורם בהומור ובמרץ לחיי התיאטרון והתרבות בישראל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אלמגור. תרומה נכבדת
  צילום: דני ביר-כץ
  לאתר ההטבות
  מומלצים