שתף קטע נבחר

אודי דוידי בפלייליסט של רשת ג'

בזמן שמאיר בנאי שורף את המצעדים עם "לך אלי", אודי דוידי - שכבר שר את אותו הטקסט באלבום הקודם שלו - נכנס לרשימת ההשמעה של רשת ג' עם השיר החדש "לכל זמן"

אלבומו החדש של אודי דוידי נמצא על המדפים ימים ספורים בלבד, אך ברשת ג' הסינגל החדש שלו כבר מושמע באינטנסיביות. בישיבת עורכי המוזיקה של התחנה הוחלט לצרף את השיר החדש - "לכל זמן" - לפלייליסט של השבוע, והוא זוכה להשמעות רבות.

 

"לכל זמן" היה אף מועמד להיות "שיר השבוע" של רשת ג', אולם בסופו של דבר לא נבחר. עם זאת, עצם מועמדותו של השיר היא אינה דבר של מה בכך - שכן רוב השירים שמגיעים לתחנה ואף ניצבים בפלייליסט לא מתמודדים על המעמד, שמקנה 12 השמעות ביום. 

 
השיר החדש מבוסס על הטקסט המפורסם מספר קהלת (פרק ג') "לכל זמן ועת לכל חפץ תחת השמיים", וממשיך את הסגנון המוכר של דוידי, המתאפיין ברוק רך ומלודי. 

 

כניסה לפלייליסט של רשת ג' - המשדרת רק מוזיקה עברית - אמנם אינה הישג פורץ דרך, ובכל זאת מדובר בהישג ראוי לציון עבור המוזיקה היהודית, שהולכת ומתמקמת במיינסטרים של התעשייה הישראלית. בעבר כבר זכו אמנים נוספים מהז'אנר להיכלל ברשימת ההשמעה של התחנה, בהם ישי לפידות ויונתן רזאל, וכמובן שלא נפקד מקומם של האמנים

מהמוזיקה הכללית שהקליטו שירים המבוססים על המקורות, כעובדיה חממה ומאיר בנאי

 

כששואלים את דוידי מה הוא חש כששמע על כך שנכנס לפלייליסט, הוא עונה בענווה: "הקדוש ברוך הוא שם אותי שם. נתן לי להיות חלק מהשליחים הנאמנים שכבר הגיעו למעלה ומנסים לקרב בין כל חלקי העם".

 

על ההצלחה שצוברת המוזיקה היהודית הוא אומר: "בסופו של דבר זה היה אמור לקרות. יש יד השם שמכוונת, ועם קצת סיעתא דשמיא - הלב נפתח. ההתמדה של המוזיקה היהודית השתלמה - המים שחקו את האבן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אודי דוידי
צילום: אמיר כהן
לכל זמן
עטיפת האלבום
מומלצים