שתף קטע נבחר

ביקורת משחק: Unreal Tournament 3

אין הרבה משחקים שמצליחים להתקרב לרמתה של סדרת ‭.תידגאה Unreal Tournament‬ קבלו את המשחק השלישי בסדרה - ששומר על הנוסחה המנצחת

אין שום סיבה להתעסק עם נוסחה מנצחת, וכשהנוסחה הזאת כוללת רובי צלפים מדויקים, מטולי רקטות המסוגלים לשגר מספר טילים בו־זמנית וכלי נשק עתידניים המסוגלים למלא חדר שלם ברסיסים בירייה אחת - הצורך בשינוי נראה עוד פחות הגיוני. וזאת בדיוק הסיבה שחובבי Unreal Tournament‬ יהיו מאושרים מהמשחק האחרון בסדרה.

 

זוהי עדיין סדרת משחקי הפעולה, שמספקת את האקשן המהיר, הצבעוני והמהנה ביותר שאפשר למצוא ברשת. הגרפיקה קצת יותר טובה מבעבר, המפות שבתוכן מתנהלים הקרבות עברו שדרוג, וכלי הנשק עברו כיוונונים קלים, אבל בסופו של דבר זהו עדיין המשחק האולטימטיבי לחובבי אדרנלין.

 

הרעיון הכללי שמאחורי ‭,Unreal Tournament 3‬ כמו הרעיון מאחורי כל קודמיו בסדרה, פשוט למדי. השחקנים מוכנסים לסדרה של זירות קרב. בזירות האלה מצפים להם כלי נשק המסוגלים לגרום הרבה מאוד נזק לחיי אדם, לרכוש ולארכיטקטורה מזדמנת. בחלק מהזירות הגדולות יותר אפשר למצוא כלי רכב מסוגים שונים, שגם איתם ניתן לגרום לנזקים סביבתיים כאלה ואחרים.

 

עכשיו, בואו נחשוב איך זה ייגמר: כמו במשחקים הקודמים, גם פה יש ניסיון לספק משחק יחיד, אבל בפועל, את רוב זמנכם תבלו ברשת, במציאת חברים חדשים מכל העולם ואז - בניסיון לחסל אותם בטילים.

 

תמצאו כאן את כל צורות המשחק בז'אנר, עם מפות המותאמות במיוחד למשחקים כמו "אחד נגד אחד‭,"‬ "קבוצה נגד קבוצה‭,"‬ "תפוס את הדגל" וכו‭.'‬ המפות האלה, כמו המשחק כולו, נראות מצוין, ולמרבה ההפתעה, גם מחשבים שאינם מחשבי־על יצליחו לסחוב את המשחק בצורה סבירה, גם אם במחיר של אובדן פירוט או ירידה באיכות הטקסטורות.

 

במקרה ותמצאו את עצמכם ללא חיבור לאינטרנט או שסתם תרצו לשנן את המפות השונות לפני שתושפלו מול שחקנים אמיתיים, המשחק יספק לכם תחרות הוגנת בצורת בוטים ‭"-‬שחקנים" וירטואליים, שמייצר, למעשה, המחשב. הבוטים האלה הם כל מה שאתם מצפים לו מיריב אנושי, וחלק מההנאה שבמ־ שחק היא להעלות כל הזמן את רמת הבוטים שאתם מתמודדים מולם.

 

בשנים האחרונות הופיעו הרבה משחקים המאפשרים לגיימרים להילחם זה זה ברשת האינטרנט, אבל רק מעטים מהם מצליחים להתקרב לרמת האינטנסיביות שהסדרה המופלאה הזאת בכלל, ו־‭UT3‬ בפרט, מגיעים אליה. מדובר בזריקת אדרנלין טהורה, כזאת שכל שחקן פעולה שמכבד את עצמו חייב לקבל.

 

Unreal Tournament 3 

מחיר: 279 שקל

דרישות מערכת: מעבד פנטיום שני גיגהרץ, זיכרון פנימי 512 מגהבייט, 8 גיגה פנויים בדיסק הקשיח

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים