שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רוצה בנות

  אם אתם עוקבים אחרי "הישרדות" אתם יודעים שמשהו מסתורי קרה לנועם בפרק הקרוב. בטח תשמחו לדעת שהוא שרד את זה כדי לספר, פחות תשמחו לדעת לספר את מה בדיוק (רמז: איפה שורדים עושים קקי)

  "משהו קרה לנועם!" מנבאים הפרומואים מזרי האימה של "הישרדות". תאונה מסתורית כלשהי שבמרכזה נועם טור, גולש הגלים צרוב השיער, הדבוראי והדייג מחופית, תפיח הערב (ד') סערה טרופית קלה בקרב הג'יבארואים. מה בדיוק אירע שם בלב הקאריביים? מפגש עם דג אסרטיבי? תאונת קוקוס קשה? מעבר בין-שבטי שיציל אותו מתככיו של דן מנו ומשיעורי האירובי של אלכס? כל אלה, יש להדגיש, הן ספקולציות בלבד, אבל במקביל השגנו עדות בלעדית מהטור עצמו, שנמצא בלב ימה הסוער של הרצליה, על יאכטה, במסגרת קורס סקיפרים.


  נועם טור. למד להסתכל על המשחק אחרת  (צילום: אייל נבו)

   

  "זה משהו שאני הולך לעבור", הוא חושף טפח ומסתיר טפחיים. "ושמאוד משפיע על השבט שאני נמצא בו וגם משפיע עלי במשחק. זה יהפוך את כל ההתמודדות שלי שם לאחרת. האירוע הזה גרם לי להבין יותר דברים במשחק, להבין את האנשים המשתתפים בו ואת הדרך שהם משחקים. למרות שמדובר במשהו לא פשוט, באיזשהו מקום הרגשתי שזה נתן לי סוג של יתרון".

   

  זה היה המשבר הכי גדול שלך בתוכנית?

   

  "מה שישודר היום היה לא פשוט בשבילי, סוג של התמודדות שלא הבנתי בדיוק איך אני הולך לצאת ממנה, אבל היו לי משברים יותר קשים מזה".

   

  כשהיית צריך להדיח אנשים?

   

  "כן. זה קשה מבחינה מוסרית. אפילו שזה משחק".

   

  אז ספויילרים טור לא מספק, אבל הוא כן משתדל לשתף בכמה אלמנטים אחרים מאחורי הקלעים של האי. למשל, המניע שלו להשתתף ב"הישרדות". "אני רווק, בן 24, והלכתי למשחק בגלל שאני אוהב נשים".

   

  כן, הרבה בנות בטח רוצות אותך עכשיו כי אתה ב"הישרדות".

   

  "כן, זה מה שאני חושב".

   

  סיבה טובה לאהבה

  בסדרה נועם משתקף כבחור טוב לב, חברותי ורגוע. הפתעה עצומה: גם בחיים הוא כזה, שופע הצהרות כמו: "אני אוהב כל מה שקשור לים ולא היה קשה לי להסתגל לאי", או "אנחנו שומרים על קשר", על החברים שלו מהשבט. נכון, חלקם ניסו לתקוע לו סכין בגב, אבל העיקר הכוונה, והכוונה היתה לנצח במשחק. ונועם, כמו שכבר הבנתם, כבר גילה את הדרך הכי נעימה לנצח. "הרבה יותר קל לי לפתח קשרים עם נשים" הוא אומר. "מעצם היותי גבר בקבוצה כזאת זה יוצר בעיה, כי בין גברים יש תמיד בעיות של אגו וגבריות והכל יותר קל עם נשים".

   

  מי מהנשים היו החברות הכי טובות שלך?

   

  "רובן. התחברתי עם יעל, נעמה ומרינה. וגם עם ויקה".

   

  היו התנהגויות שלא סבלת?

   

  "כל אחד במשחק הזה מגיע למצבים הכי קשים שלו, ונהיה לא נעים להיות ליד אנשים מסוימים. אבל מה שמגיע לתוכנית לא תמיד מייצג את הכל".

   

  ובאלו קשיים נתקלת, חוץ מנוכחותם של גברים?

   

  "אני חושב שמה שהכי קשה זה היחסים בין האנשים. היה לי קשה למצוא דרך להשתלב בלי ליצור אנטגוניזם נגדי, וגם זה שלא משנה שאתה עם הרבה אנשים, בסוף אתה די לבד. אתה מתמודד מול אנשים שהמטרה שלהם היא לנצח, וכל קשר וחברות שאתה יוצר עם מישהו זה רק במטרה להתקדם". 


  טור. רווק בן 24, הלך ל"הישרדות" כי הוא מחבב נשים (צילום: תמיר וולף)

    

  בלוקיישן בו אין מה לאכול חוץ מאחד את השני (או את הלב, על זה שהפסדת באיזו תחרות נעיצת דגלים), נועם התבלט במיוחד כמי שדרש ללא היסוס לחלוק את ארוחת השבת ששבט ג'יבארו זכה בה, עם היריבים הסבנאים.

   

  "בטח שלחלוק" הוא קובע. "כולם יהודים וכולם רעבים באמת, ואין סיבה שלא לחלוק. זה גם יוצר יחסים יותר טובים עם האנשים מהשבט השני. הטענה של אלה שלא רצו לתת את האוכל היא שאנחנו נהיה יותר חזקים. ואני בתור בנאדם תחרותי לא חושב שמשם דווקא מגיע החוזק, ואין לזה קשר ישיר לאוכל שאתה אוכל באותו זמן. היה לי נראה נורא משונה שאנשים כל כך התנגדו לזה".

   

  אבל אחרים, כמו משה למשל, אמרו שזה פרס ולא חולקים בפרסים.

   

  "כל בנאדם הוא שונה, ניסיתי להסביר לו את זה. הייתי בין היחידים שרצו כן לתת להם. זו ארוחת שישי, אצלנו בבית זה משהו שהוא מהותי לאו דווקא בדרך מסורתית, אבל האיחוד הזה של המשפחה הוא חשוב".

   

  העריכה עושה איתך צדק עד כה. אתה יוצא נורא נחמד.

   

  "זו חוויה שלמה לראות את המשחק ככה. ראיתי את זה מהעיניים של עצמי ולהסתכל על זה מעיניים אחרות זה מעניין. אין שם שום דבר שהוצא מהקשרו או שמוצג רחוק ממה שהיה. הכל די מייצג את הדברים שהיו שם".

   

  הרעב הציק לך?

   

  "אתה נהיה סוג של חיה. הרעב יוצר בך משהו ממש חייתי, והתחרויות עם הרעב והמשחק עצמו.. אלה דברים לא נעימים. זו אכזבה גדולה כשמפסידים כי זה מתחיל לנגוס לך בבשר. אבל מעניין לראות שלא משנה מה המבנה הפיזי שלך, ולא משנה מאיזה פלג באוכלוסיה אתה - כולם מסתגלים".

   

  מעל הטבע האנושי

  בטבע בני אנוש מצמחים שיער, ועל אף התזונה הדלה, חילוף החומרים שלהם בכל זאת מייצר מדי פעם תוצרים משונים. ב"הישרדות" אין שמץ של עדות לתופעות האלה. נועם מאשר שהן אכן התרחשו, וגם במקרה הזה הקפיד להיצמד לתדמית האמפיבית שלו.

   

  "אין לי בעיה לעשות את הצרכים במים". הוא מצהיר. "לא מתגלחים ולאכול גם ככה אין הרבה, ככה שלא צריך לצחצח שיניים. בכלל, לא צריך שום פעילות שאתה בדרך כלל עושה. אין אינטרנט, אין פלאפונים, אין שום דבר שקשור לזה. וזה נחמד".

   

  רגע, עשית ה-כל במים?

   

  "כן. הכל אפשרי. אפשר לחרבן במים זה הכי כיף. מקסימום באים דגים, אוכלים". 

     

  מה דעתך על שערוריית דירת הפרס?

   

  "אני חושב שערוץ 10 מספיק גדול וחזק בשביל לעמוד במה שהבטיחו. יהיה בסדר".

   

  אתה עוקב אחר תהפוכות הרייטינג שנלוות לשידור?

   

  "לתוכנית יש 40 פרקים וזה עוד יכול להשתפר. לפי התגובות שאני מקבל יש המון עניין בציבור".

   

  אילו תגובות אתה מקבל?

   

  "מקבל המון. יש כאלה שמאוד מעריכים את זה שאני שקט ולא מדבר, אחרים מחשיבים את זה שאני חזק פיזית, יש הרבה שמאוד תומכים בי. מאוד קשה לי לא לדבר ולא לספר. יצא לי לספר למשפחה הקרובה אבל גם ככה אי אפשר להעביר את הכל. זו רק נקודת המבט שלי, על החלק שלי במשחק. זה לאו דווקא מה שרואים או מה שיראו".

   

  קיבלת תגובות ספציפיות, לגבי מה שעומד להתרחש בפרק הערב?

   

  "הרבה. שואלים אם נשך אותי כריש, אם הכיש אותי נחש, אם נפצעתי, נפגעתי, מה באמת קורה. אני לא מגיב ולא מספר. המון אנשים נורא נורא שמחים לגלות שאני חי".  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים