שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  תכירו: חברי המועצה החדשים

  הממשלה אישרה את מינויים של החברים החדשים במועצת הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו

  בישיבתה היום (ראשון) אישרה הממשלה את רשימת החברים החדשים במועצת הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו. הרשימת מורכבת מאנשי רוח, עיתונאים, אנשי אקדמיה ותקשורת, ומעניקה ייצוג למגוון רחב של דיעות וקבוצות, כנדרש בחוק.
  החברים הם: מוטי שקלאר, יו"ר המועצה, נינו אבסזדה, צביה אלדר, מוסקו אלקלעי, פרופ' גבי ויימן, הדה בושס, נתן דונביץ, עו"ד נזי חלבי, ברוך מרום, רוני סומק, מנשה סמירה, ד"ר מחמוד עבאסי, פרופ' זהר שביט, ויקי שירן ובמבי שלג.
  חמשת חברי המועצה הראשונים ישבו גם בהרכב הקודם והם ממשיכים בתפקידם, בעוד עשרת האחרים הם חברים חדשים. ההרכב הקודם של המועצה נפסל לפני מספר חדשים בפסיקת בג"צ, בנימוק כי היא לא הורכבה בהליך הנדרש והמקובל, כמתחייב על פי החוק.
  הרשות השנייה היא רשות ציבורית המפקחת על השידורים הציבוריים בישראל (שנכון להיום, מורכבים משידורי ערוץ 2 ושידורי תחנות הרדיו האזוריות). בין שאר תפקידיה תעסוק המועצה בתהליך בחירת הזכיינים של הערוץ המסחרי החדש (השלישי), החל מ-6 בפברואר, המועד הסופי להגשת ההצעות.
  נחמה לאור, דוברת הרשות השניה מסרה שחברי המועצה החדשים יעברו ימי עיון בהם יכירו את הנושאים המרכזיים בהם הרשות עוסקת ואת מסגרת החוק על פיה היא פועלת. "כמו כן", מסרה לאור, "הם ילמדו את תנאי המכרז לערוץ השלישי ויעסקו, בבוא העת, בבחירת הזוכה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים