שתף קטע נבחר

מעבר ליופי

"אני ממש לא פנינה רוזנבלום", מבהירה מלכת היופי לשעבר רוית אסף, תוך שהיא מסתערת על עולם העסקים עם בתי ספר לאיפור משלה, ומגלה עד כמה לא הכל ורוד בתעשיית האופנה והדוגמנות

לפני שנתיים הייתה הדוגמנית לשעבר רווית אסף בחודש החמישי להריונה, ובמקביל בשיאן של הכנות קדחתניות לחגיגות העשור לחברת הקוסמטיקה והטקסטיל הקרויה על שמה. למרות שהרופא ייעץ לה לצאת לחופשה עד הלידה, אסף, המעידה על עצמה שהיא מכורה לעבודה, לא שמעה לעצתו והמשיכה להתרוצץ סביב השעון. רגע אחרי שנאמה באירוע היא נתקפה בכאבי בטן. בלילה לא הצליחה להירדם מכאבים.

 

"כאשר קמתי להתלבש ולנסוע לבית חולים כבר היו לי כאבים שהזכירו לי צירים. לא האמנתי שזה אפשרי, אבל התברר שאלה באמת היו צירי לידה. פתאום הגוף שלי פלט את העובר שלא התפתח. זו טרואמה שמלווה אותי מאז. הבנתי שאיבדתי את העובר, אבל פחדתי שבגלל כמות הדם הגדולה שאיבדתי - גם אני אמות. דמיינתי כבר איך יתנהלו החיים בלעדיי ומה יהיה עם בני הבכור ליאם, איך הוא ייגדל בלי אמא", מספרת אסף בראיון חושפני ליסמין לוי, כתבת "7 ימים".

 

בראיון מספרת אסף, מלכת היופי של ישראל ב-1997, על הצד הפחות זוהר של עולם האופנה והקוסמטיקה. על הבולימיה שהתפתחה אצלה בגלל הלחץ לשמור על משקלה, על ההצעות המגונות ועל ההטרדות המיניות. "כשצלם אמר לי לגעת בפטמות שלי כדי שייזדקפו זה לא נראה לי. מי הוא שיגיד לי לגעת בעצמי? הצלם גם שאל אם אני רוצה שהוא יעשה את זה בשבילי".

 

הראיון המלא - בגליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות"

רוית אסף. הצד הפחות זוהר של עולם האופנה
מומלצים