שתף קטע נבחר

סרקוזי וברוני התחתנו בארמון האליזה

אחרי תקופת חברות קצרה של כשלושה חודשים, נישאו נשיא צרפת והדוגמנית-זמרת האיטלקיה בטקס בפריז. עורך הטקס: ברוני לבשה כולה לבן, היא היתה יפהפיה כהרגלה

נשיא צרפת, ניקולא סרקוזי, התחתן היום (שבת) עם הדוגמנית, קרלה ברוני, בארמון האליזה בפריז. בהודעת רשמית של לשכת סרקוזי נמסר: "נישאנו בחיק משפחותינו, על-מנת לשמור על פרטיותנו". גם אמהּ של ברוני אישרה כי בתה נישאה לנשיא צרפת.

 

ראש הרובע השמיני של פריז, פרנסואה לבה, שערך את הטקס, אישר גם הוא את הדיווח ואמר: "ברוני לבשה כולה לבן, היא היתה יפהפיה כהרגלה. החתן לא נראה רע אף הוא". 

 

בתחילת החודש אמר נשיא צרפת כי מערכת היחסים שלו עם ברוני "רצינית" ורמז כי יש סיכוי שהשניים יתחתנו. הוא נשאל על הדיווח בשבועון ז'ורנל דו דימאנש, לפיו בכוונתו לשאת לאשה את הדוגמנית והזמרת האיטלקיה בתחילת פברואר, ואמר כי לא השבועון הוא שייקבע את התאריך. "יש סיכויים רבים שתדעו על כך אחרי שהאירוע כבר קרה", הוסיף. יצויין כי בחודשים האחרונים נפוצו שמועות על כך שסרקוזי וברוני נישאו בסתר, אך השמועות התבררו כחסרות בסיס.

 

סרקוזי, בן 53, פגש את ברוני, בת ה-40, לפני כשלושה חודשים במסיבה אקראית, כחודש לאחר גירושיו המתוקשרים של מאשתו השנייה, ססיליה. השניים הפכו לסיפור העיקרי בתקשורת הצרפתית ותמונות מביקורם בדיסנילנד-פריז ובמצרים הופיעו בכל המגזינים הבולטים.

 

סקר שנערך לאחרונה בעיתון "לה פריזיאן", הראה כי לאחרונה חלה ירידה של שבעה אחוזים בשיעור התמיכה בנשיא, בעיקר כתוצאה מחשש גובר בנושאי כלכלה, אך גם בשל העיסוק הגובר בחייו הפרטיים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סרקו וברוני במצרים
צילום: איי אף פי
מומלצים