שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  צביקה פיק לוהק למחזמר "גריז"

  המאסטרו יגלם את דמותו של שדר הרדיו וינס פונטיין בהפקה הישראלית שתעלה בקיץ הקרוב

  ב"רשת" עדיין מחפשים את הגרסה הישראלית לסנדי ודני זוקו, אבל בו בעת מפתיעים עם ליהוק-שיחוק לתפקיד המשנה של שדר הרדיו וינס פונטיין, שמגיע לתיכון ריידל בכדי לבחור את הזוג הזוכה בתחרות הריקודים השנתית של בית הספר. את כוכב גלי האתר הנערץ יגלם בהפקה הישראלית לא אחר מצביקה פיק, האיש שהוא מחזמר בעצמו.


  "גריז". הריאליטי שיהפוך למחזמר (צילום: יוני המנחם)

   

  פיק גם ישתתף ביום שלישי הקרוב בספיישל מחזות זמר שישודר במסגרת הריאליטי וישיר בתכנית מחרוזת שירים מתוך המחזמר "שיער", בו השתתף לפני אי אילו עשורים. במסגרת האורחים המיוחדים בתכנית תשתתף גם המומחית לענייני ריאליטי מיכל אמדורסקי שתבצע ביחד עם המתמודדים בתכנית את "All That Jazz" מתוך המחזמר שיקגו.

   

  את המחזמר "גריז", בהפקת יהודה טלית ויריב יפת בעלי הזכויות על המחזמר

  בישראל, יביים משה קפטן והוא עתיד לעלות על הבמה בביתן 1 בגני התערוכה ב-3 ביולי. ההפקה הישראלית, שמחפשת את כוכביה הראשיים בסדרת ריאליטי טלוויזיונית, מבוססת על פורמט מוקדם שעלה ברשתות טלוויזיה בארה"ב ובאנגליה והופיעה מאוחר יותר על במות ברודוויי והווסט אנד.

   

  "גריז" נחשב לאחד הסרטים המוזיקליים המצליחים שנעשו בזכות השירים שהפכו ללהיטים וכוכביו הראשיים ג'ון טרבולטה ואוליביה ניוטון ג'ון. סיפור העלילה מתרחש בשנות החמישים. דני הוא הבחור הכי מקובל בבית ספר וסנדי היא הבלונדינית החסודה שאת ליבה הוא מבקש לכבוש. בין שניהם מתפתח רומן של קיץ אבל עם תום החופשה מתגלה לסנדי דני קצת אחר ממה שחשבה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פיק. לוהק
  צילום: אלדד רפאלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים