שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דרור גרבר מונה למנכ"ל תיאטרון חיפה

  בעליו של משרד ההפקות והכרטיסים החיפני נבחר פה אחד על ידי הוועד המנהל של התיאטרון והודיע כי במהלך כהונתו יפרוש מניהול בפועל של עסקיו הפרטיים

  דרור גרבר, בעלי משרד ההפקות והכרטיסים החיפני, הוא המנכ"ל החדש של תיאטרון חיפה, כך הודיע הבוקר יו"ר הדירקטוריון של התיאטרון דני נישליס. "ועדת האיתור לתפקיד המנכ"ל סומכת את ידיה על הבחירה ומודה לגרבר על כך שנענה לפנייה והסכים לעזוב עסק משגשג לטובת ניהול מוסד ציבורי", אמר נישליס. ההחלטה, לדבריו, התקבלה פה אחד.

   

  גרבר, 47, יליד חיפה, מצוי היטב בעולם הבמה בישראל והתמחה בארגון ושווק אירועים, פסטיבלים ומופעים כשותף ומפיק. התמחותו העיקרית בשיווק מפעלי מנויים בין השאר לתיאטרון הבימה, תיאטרון חיפה ומכבי חיפה.

  בהנהלת התיאטרון מקווים שהניסיון הרב של גרבר בשיווק יסייע לו בבניית מערך שיווקי איתן לתיאטרון שפעילותו נמצאת כעת בהקפאה. גרבר, שייכנס לתפקיד ב-1 במרץ, יגבש בימים הקרובים את הצוות שירכיב את המערך הארגוני של התיאטרון ויחל בהכנות לפתיחת עונת המנויים 2008-2009.

   

  בוועד המנהל מקווים כי הקשר של גרבר לחיפה ולתיאטרון, היכרותו עם קהל היעד וניסיונו יסייע להבראתו הכלכלית והאמנותית של המקום. בין התנאים שהציב גרבר לקבלת התפקיד היה גב כלכלי רחב מצד עירית חיפה. ראש העירייה, יונה יהב, התחייב מצדו לרשת ביטחון לשנתיים הבאות.

   

  "חשוב היה לי לבוא למקום עם שקט תעשייתי מבחינה כלכלית לפחות בהתחלת הדרך", אומר גרבר ל-ynet, "קיבלתי את זה ואני משוכנע שהעירייה והעומד בראשה יעמדו בהבטחות שנתנו בכתב ובעל פה. בשנתיים הקרובות ייהנה התיאטרון מגיבוי של העירייה ועזרה צמודה במסגרת התקציב. העירייה תסייע במימון ביניים במידה ולתיאטרון יהיו קשיי נזילות בחודשים הקרובים. תקציב התיאטרון יעמוד על 15 מיליון שקל שיורכבו מהכנסות עצמיות, תקציב משרד התרבות והקצבת העירייה".

   

  לדברי גרבר בשבועיים הקרובים עתידה הועדה לחיפוש מנהל אמנותי, בראשותו של אורי עופר, להכריז על בחירתה. במהלך חודש מרץ ייצא התיאטרון על פי המתוכנן בפרסומים ראשוניים של מפעל המנויים לשנת 2008-2009. "בחירת הרפרטואר תיעשה על ידי המנהל האמנותי ואין לי כוונה לנכס לעצמי סמכויות", אומר גרבר ומוסיף, "אנחנו נערכים במלוא המרץ לקראת העונה. בשלב הראשון יהיו לא יותר משלוש הפקות של התיאטרון והמנויים יוכלו ליהנות במקביל משלושה מופעי חוץ ומופע בחירה נוסף". גרבר מאשרר כי במהלך כהונתו לא ינהל בפועל את משרד ההפקות והכרטיסים שבבעלותו. "לא ניהלתי את המשרד בפועל גם בתקופה האחרונה", הוא אומר, "מי שייקח את המושכות הוא חנן ברק שירחיב את סמכויותיו".

   

  גרבר מכחיש שמועות לפיהן קיימה הנהלת התיאטרון פניות לשחקן רוברטו פולק בנוגע למשרד ניהול אמנותי זמני של התיאטרון.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גרבר. ימנכ"ל
  צילום: דורון גולן
  לאתר ההטבות
  מומלצים