שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ירושלים מומלצת, הבינתחומי לא מרשים
  על פי מידע שבידי "כלכליסט", התרשמותם של חברי הוועדה היתה שהפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בלטה לטובה לעומת המוסדות האחרים, ואחריה הפקולטה באוניברסיטת תל אביב

  אז מה באמת היו הממצאים בטיוטה הגנוזה של דו"ח המל"ג? על פי מידע שבידי "כלכליסט", התרשמותם של חברי הוועדה היתה שהפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בלטה לטובה לעומת המוסדות האחרים, ואחריה הפקולטה באוניברסיטת תל אביב.

   

  מבין המכללות שנבדקו, זכה בית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למינהל להערכה הרבה ביותר. חברי הוועדה לא התרשמו במיוחד מבית הספר למשפטים במרכז הבינתחומי, אבל ציינו לטובה את הפרסומים של חברי הסגל האקדמי הבכיר, והתייחסו גם לתנאים הפיזיים הטובים במוסד.

   

  חברי הוועדה הסתייגו גם מהתוכנית ללימודי ערב בקריה האקדמית אונו, ולדעתם, ספק אם זו הדרך לרכוש השכלה אקדמית בכלל והשכלה משפטית בפרט.

   

  ככלל, התרשמו חברי הוועדה לחיוב מאנשי הסגל האקדמי כמעט בכל הפקולטות, אך הם ציינו כי חלק מהפרופסורים נוהגים להגיע באיחור להרצאות. מהתנהלותם

  של הסטודנטים התרשמו בוועדה הרבה פחות: על פי הממצאים, הפקולטות מפגינות חולשה באכיפת נוכחות בשיעורים. במהלך ביקור הוועדה במוסדות, הבחינו חבריה כי סטודנטים נוהגים להיכנס ולצאת במהלך הרצאות ולדעתם הדבר נובע מהיעדר "אתוס קבוצתי", וכי הוא תוצר של אווירה בה סטודנט אינו מתבייש לצאת באמצע הרצאה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים