שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מנו ספנות הפסידו במכרז על רדיו חיפה

  דני נישליס, מנכ"ל קבוצת רדיו חיפה, גבר על דן שילון ומשה מנו, וזכה במכרז להפעלת רדיו אזורי באזור חיפה

  קבוצת רדיו חיפה - בבעלות דני נישליס, דן ארנון, מיקי הלוי וגדי ססובר - זכתה במכרז של הרשות השניה לרדיו וטלוויזיה להפעלת רדיו אזורי באזור חיפה.

   

  בכך היא גברה על קבוצת "שידורי חיפה", שהיו"ר שלה הוא דן שילון, המנכ"ל אמיר גילת ובעל המניות העיקרי בה הוא משה מנו מ"מנו ספנות".

   

  מועצת הרשות השנייה החליטה היום (א') כי הקבוצה הזוכה במכרז היא "רדיו חיפה" לאחר ששמעה בסקירותיה את ההצעות את חוות דעתם של יועצים המשפטיים, יועצים כלכליים ויועצי תוכן, ולאחר שערכה תשאולים לשתי הקבוצות המתמודדות במכרז.

   

  הזיכיון יינתן לקבוצה למשך ארבע שנים, עם אפשרות הארכה עד 12 שנים נוספות. משמעות הזכיה היא שמנכ"ל הקבוצה, דני נישליס, ימשיך להיות בעל השליטה בתחנת הרדיו החיפאית, אחרי שעמד בראשה מיום הפיכתה לחוקית (ב1995) ועוד לפני כן כשפעלה במתכונת פיראטית (כ"רדיו 1").

   

  דני נישליס, מנכ"ל רדיו חיפה, מסר בתגובה: "אנו מודים לאנשי הרשות השנייה על ההזדמנות והאמון שנתנו בנו. מזה 12 שנה שרדיו חיפה משרת את תושבי חיפה והקריות, ברגעים שמחים ועצובים כאחד, ומקפיד לשמור עמם על קשר ישיר ובלתי אמצעי. בכוונתנו להמשיך ולהיות ספינת הדגל של הרדיו האזורי גם בשנים הבאות, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של תוכן ושימת דגש על כללי השפה ואתיקה עיתונאית. כמו כן, אני מבקש להודות לדן שילון מהקבוצה המתחרה שהתקשר לברך. הדבר מראה על אצילות נפש, ואני מקווה שנוכל לשתף פעולה בעתיד".

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: קרן נתנזון
  דני נישליס מנכ"ל רדיו חיפה
  צילום: קרן נתנזון
  לאתר ההטבות
  מומלצים