שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פרס קלצ'קין לרמי הויברגר

  הפרס יוענק במסגרת טקס חלוקת פרסי הבימה השנתיים. פרסים נוספים יוענקו לשחקנית ליליאן ברטו על תפקידה לצדו של הויברגר ולמחזאי תמיר גרינברג, מחבר המחזה "חברון"

  ביום שישי הקרוב יעניק תיאטרון הבימה 14 פרסים ליוצרים, שחקנים ועובדים מצטיינים. היקף הפרסים שיוענקו השנה נאמד בסכום של 65 אלף שקל. האירוע יתקיים באולם אריסון בתל אביב.

   

  פרס השחקן המצטיין ע"ש הדסה ורפאל קלצ'קין יוענק לשחקן רמי הויברגר על תפקידיו בהצגות "תמונות מחיי נישואין" ו"אנה קרנינה". פרס השחקנית המצטיינת ע"ש אהרון מסקין יוענק לליליאן ברטו על תפקידה בהצגה "תמונות מחיי נישואין", בה היא מגלמת את רעייתו של הויברגר. פרס היוצר ע"ש שמעון פינקל יוענק לתמיר גרינברג על "חברון", מחזה ביכורים שכתב על קו התפר של החברה הישראלית.

   

  הילה וידור ("סונטת סתיו) ואפרת אביב ("חברון") חולקות ביניהן את הפרס ע"ש אורה גולדנברג לשחקנית מבטיחה. פרס שחקן המשנה ע"ש שמואל סגל יוענק לדביר בנדק על תפקידו בהצגה "הנהג של מיס דייזי" מטעם קרן רבינוביץ לאמנויות.

   

  בהבימה החליטו להעניק פרס עידוד מיוחד ע"ש שרגא בר, לבמאים אורלי רביניאן, שי פיטובסקי, שיר פרייבך, אולג רדובילסקי וקרן קוך על תרומתם לפסטיבל הקריאה של מחזות פוליטיים מבריטניה, שנעשה בשיתוף עם הנשיונל תיאטר בלונדון.

   

  פרס נוסף הוענק ליעקב כהן המסכם 10 שנים ויותר מאלף הצגות של "בוסתן ספרדי" בה הוא מככב. פרס העובדת המצטיינת ע"ש הדסה ורפאל קלצ'קין יוענק במקביל למנהלת המחלקה האמנותית של התיאטרון, רות טון מנדלסון ולמנהלת מחלקת תפעול אביזרים ותלבושות, חנה נחמד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תמונות מחיי נישואין. רמי הויברגר וליליאן ברטו
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים