שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כמעט מלאכים

  יום ה'

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  טיאגו וסימון נוחתים ב-2068, ג'יי עוקב אחריהם. לוס משכנעת את כולם לעזור למורדים שמפילים את החומה. קיקה, רנה וג'וני מצליחים לנטרל את כלי הנשק של השומרים ולהעיר אותם.

   

  טיאגו חוזר ומספר לכולם איך הצליח לשטות בג'יי. ולה עוברת לשנת 2068 עם סימון ומחליטה להישאר איתו. היא מוסרת לטיאגו את המפתח שלה ושל סימון, שני המפתחות שהיו חסרים.

   

  כולם חוזרים ומתאחדים עם הדמות שלהם בעבר. סימון וולה מתאחדים בעתיד. התוכנית מצליחה וג'יי נעלם. להקת טיניינג'לס יוצאים לשיר בעולם. (פרק אחרון)

   

  בפרקים הקודמים

  לוס ממשיכה במשפט ומספרת כל מה שעוללה לתושבי העיר. טפי עוזרת ללוקה למצוא את הופ החטופה. נינה שומעת על התוכנית של טיאגו וסימון. היא מבינה שאם היא תצליח, היא לא תהיה קיימת יותר.

   

  החומה נופלת והאזרחים מצטרפים להפלתה. ניסיונותיו של ג'יי לחזור בזמן כדי לשנות את התוצאה נכשלים פעם אחר פעם. כל תלמידי ''נה'' צובעים את ביה''ס מחדש והופכים אותו שוב למנדליי.

   

  מר מגלה שהסיפור על הבן של חסמין וטיאגו נבע מטעות בהדפסה. חסמין עומדת ללדת וכולם במתח כי לא יודעים אם לוס שוב תחטוף את אליי.

   

  פס מגיעה ומצילה את מנדליי מפני הטילים של ג'יי. היא מודיעה לכולם שהם עומדים לחזור לתקופה שלהם. פס מארגנת להם תרגילים שחייבים לעבור כדי שיוכלו לחזור.

   

  ג'יי מפענח את התוכנית של טיאגו וסימון. המורה חוזר לתקופתו. מר וטיאגו מודיעים לכולם על ההיריון. טיאגו לוקח את סימון לשנת 2068.

   

  שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!


  פורסם לראשונה 21/03/2008 15:32

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים