שתף קטע נבחר

המסיבה של שפר: בסימן "ונהפוך הוא"?

אז מה אם הם בתחתית טבלת ליגת העל? קצת אמונה, ועם הרבה שמחה, ואפשר לראות את האור (או לפחות פליי-אוף תחתון). שחקני הגליל התארחו בבית שפר, שמעו מגילה והפליאו בתחפושות ובקריאות "המן האפס". בואו לראות

מסיבת הפורים ה-15 (הראשונה היתה בעונת ה"דובדבנים" ההיסטורית של פיני גרשון), נערכה ברוב עם וסלבס בביתו של כוכב העבר (והעתיד?) דורון שפר, בסימן הקאמבק עם המאמן הטרי עודד קטש. במסיבה נכחו חברי הנהלת הקבוצה וכל השחקנים. לרבים מהנוכחים זו הייתה הפעם הראשונה ששמעו את קריאת המגילה. 

 

צילום: באדיבות  COL

 

 

אחר אמירת שלום ושלב ה"שמוזינג", פתח את הערב הרב אייל רייס עם המגילה בראי האקטואליה. הרב אליעזר וולישאנסקי קרא את המגילה בטוב טעם וזכה להקשבה מלאה מצד הנוכחים, כאשר בהזכרת "המן" הפליאו השחקנים בכישוריהם ופצחו בקריאות "המן האפס". הרב ניסים בן חיים ליווה את הערב, אשר הפך לטיש של התוועדות ושמחה, בשירה ונגינה בגיטרה בליווי תופים.

 

בין אמירות ה"לחיים" החב"דיות הידועות, הסביר שלומי - "שר הספורט החרדי", שכעת קראנו במגילה "ונהפוך הוא", ואם שם הקבוצה הוא גליל "עליון", והקבוצה נמצאת במקום האחרון, אזי כדאי ששמה ישונה לגליל "תחתון", אולם כמו שכתוב ש"בלילה ההוא נדדה שנת המלך", כך גם קבוצת גליל עליון שהחדירה את השיר "משיח, משיח" על ידי הרב פריד והרב בצלאל קופציק, בדבר התחתון ביותר, בבחינת "לעשות לו יתברך דירה בתחתונים", על מנת להופכו "לעליון", כך על ידי האמונה תוכל הקבוצה להגיע לבחינה ששמה מראה על דרכה - עליון ממש.

 

בסוף הערב, רקדו כל השחקנים עם "שחקני החיזוק" מחב"ד, "ליהודים היתה אורה ושמחה וששון ויקר". ובלי תחרות אי אפשר. והזוכים הגדולים בתחרות התחפושות: גילי מוסינזון, יוגב אוחיון ואבי בן שימול.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שפר וקטש עושים שמייח
צילום: באדיבות COL
וכך זה נראה על המגרש
צילום: אביהו שפירא
מומלצים