שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  תביעת המיליון

  עמנואל רוזן תובע מיליון שקל מאלעזר שטרן, שטען כי רוזן ביקש ממנו לסדר לבנו שירות בדובר צה”ל. כך מפרסם הבוקר "ידיעות אחרונות"

  העיתונאי ומגיש הטלוויזיה עמנואל רוזן תובע פיצויים של מיליון שקל מאלוף אלעזר שטרן, ראש אגף כוח אדם בצה"ל. העילה: דברים שאמר שטרן שלשום בכנס המרכז הישראלי לניהול, ולפיהם ביקש ממנו רוזן לסדר תפקיד לבנו ביחידת דובר צה"ל. שטרן האשים את רוזן כי הוא תוקף אותו בתקשורת בנושא ההשתמטות בעקבות הבקשה לגבי בנו, שלא נענתה.

   

  רוזן הכחיש את הדברים נחרצות אך לא הסתפק בזה. הוא מגיש הבוקר תביעה נגד שטרן לבית משפט שלום בתל אביב, באמצעות עורך הדין אלדד יניב, בטענה ללשון הרע. לטענת רוזן שטרן קשר אותו לבקשה מושחתת שמעולם לא הייתה. לתביעה מצורפת קלטת הווידאו שבה מתועדים דברי שטרן. כצעד מקדים לתביעה נשלח אתמול מכתב בנושא לאלוף שטרן.

   

  הדברים נאמרו במסגרת הרצאה מתוכננת מראש , כותב בתביעה עו"ד יניב, הם תוכננו כדי לפגוע בשמו הטוב של רוזן, בכבודו כאדם ובזכותו להביע את דעתו כנגד עמדותיו של האלוף שטרן ללא כל חשש ומורא. כוונתו הברורה והמוצהרת של שטרן הייתה לפגוע ברוזן, לעשותו מטרה לבוז, לשנאה וללעג בעיני הציבור ולהסב לו נזק רב ככל שניתן. על כן נאמרו הדברים בפורום רחב ביותר .

   

  בכתב התביעה צוין עוד כי יש לתמוה ולהרים גבה, אם לא שתיים, כיצד הרהיב שטרן לפגוע לא רק ברוזן אלא גם בבנו, המשרת בצה ל ועושה לילות כימים בהגנה על המולדת, כמו רוב חבריו. האם אין גבול לעזות המצח בה נוהג שטרן? למרות שרוזן מסתייג מדעותיו של שטרן, הוא לא היה מעז לנסות ולהגביל את זכותו לחופש דיבור אלא כאשר מדובר בעובדה שקרית שלא הייתה. עובדה, ולא עמדה .

   

  מדובר צה"ל נמסר בשם שטרן: "נלמד את כתב התביעה לכשיגיע אלינו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוזן. תובע מיליון
  צילום: שי רוזנצוויג
  לאתר ההטבות
  מומלצים