שתף קטע נבחר

חשד: הזריקו הרואין לנער ואנסו אותו

שני תושבי בני ברק בני 24, חשודים שהזריקו הרואין לנער בן 17 ואח"כ ביצעו בו מעשה סדום. השופטת מתחה ביקורת על רשלנות המשטרה והעיכוב במעצרם - חודשיים וחצי אחרי התלונה

במשטרת מרחב דן בודקים האם שני תושבי בני ברק בני 24 ביצעו מעשה סדום לפני כשנה בנער בן 17, לאחר שהזריקו לו הרואין. למרות שהשניים לא נעצרו במשך חודשיים - אתמול (ו') האריך בית משפט השלום בתל-אביב את מעצרם בשלושה ימים.

 

לפני חודשיים וחצי הגיע למשטרת מרחב דן הנער וסיפר לחוקרים שבחודש מאי בשנה שעברה פגש את שני החשודים. בביתו של אחד מהם, לטענתו, הזריקו לו הרואין לווריד בניגוד לרצונו, ובהמשך ביצעו בו מעשה סדום. בעקבות התלונה נפתחה חקירה ושני החשודים נעצרו. בחקירתו טען עוד המתלונן כי בעקבות האירוע הוא הידרדר לעולם הסמים.

 

בבית המשפט הכחישו פרקליטי החשודים, עורכי הדין שמואל פלישמן וישר יעקובי, כל קשר של מרשיהם למקרים. חשוד אחד טוען כי המתלונן לא היה כלל בדירה שלו וכל ההיכרות בין השניים הייתה כאשר נהגו לטייל בפארק עם הכלב. הוא הוסיף כי מדובר בתלונה בדויה, וטען כי אביו של המתלונן הינו מתלונן סדרתי.

 

החשוד השני טוען כי מדובר בסיפור מוזר שאין לו כל ראיה, במקרה שאירע לפני שנה ושמדובר באדם ללא הרשעות קודמות. הפרקליטים הוסיפו כי התלונה הוגשה כבר לפני למעלה מחודשיים וחצי ואין טעם להשאירם במעצר - היות שאם עד כה לא היוו סכנה לציבור, אין סיבה שיהוו עכשיו.

 

השופטת הדסה נאור כתבה בהחלטתה כי בחומר שהוגש אכן קיים הסבר מסוים לכך שבמשך חודשיים וחצי לא נעצרו החשודים, "אך אין מחלוקת שמשטרת מרחב דן התרשלה בחקירת האירוע ומאז הגשת התלונה ועד אמצע החודש הנוכחי לא נעשה דבר על ידה. אולם, אין בהתרשלותה של המשטרה כדי להמעיט או להפחית מחומרת המעשים או מסוכנתם של החשודים אם יימצא שאכן ביצעו את העבירות".

פורסם לראשונה 28/03/2008 23:57

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
חשד: הזריקו לנער הרואין (אילוסטרציה)
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים