שתף קטע נבחר

גל גדות מכורה לדיגי (צפו בווידאו ותגלו מה זה)

היא מייצגת אותנו בכבוד בחו"ל עם סרט חדש של וין דיזל, היא מככבת בארץ גם כדוגמנית וגם כשחקנית, ואחרי הכל היא מצליחה להישאר מקסימה במיוחד. עכשיו נשאר לכם רק לפרגן

גל גדות, שבסוף החודש ימלאו לה 23 שנים, השתחררה מהצבא לפני שנה. את השירות (מלא, כמדריכת כושר קרבי) דחתה בשנתיים, לאחר שנבחרה למלכת היופי של שנת 2004. לפני הגיוס הספיקה לעבוד תקופה קצרה כדוגמנית במילנו, חזרה לארץ והמשיכה לעבוד כאן, במקביל לשירות הצבאי. בחודשים האחרונים היא מככבת בטלנובלה "בובות", שמשודרת בהוט.
 

"בכלל לא חשבתי להיות שחקנית", היא אומרת בראיון לאורית גפן-ראובני ב"לאשה", "זה פשוט קרה. אני בשלב בחיים שכל מיני הזדמנויות צצות ויש לי את הפריבילגיה לבדוק אותן. נהניתי מההתנסות

 במשחק כמו שלא נהניתי באף תחום אחר שעבדתי בו בחיי הצעירים. אני אסירת תודה על ההזדמנויות שקיבלתי". בגלל ההזדמנויות האלה היא דחתה בשנה גם את תכניותיה ללמוד. "הייתי אמורה להתחיל ללמוד במרכז הבינתחומי בהרצליה משפטים וממשל אבל דחיתי את זה בגלל 'בובות'. באוקטובר אני אמורה לחזור לזה".

 

למה דווקא משפטים וממשל?

"כי אני רוצה את הגם וגם. אני לא מתכוונת להיות עורכת דין אבל הידע בתחום הזה מעניין אותי. אם אוהב את זה אשאר שם, ואם לא, אעבור הלאה. אני בוחרת ללמוד, כי ידע נותן המון בטחון וערך עצמי. אמא שלי אומרת שאפשר לגנוב לך הכל, אבל מה שאצלך בראש הוא שלך לעד". בגיליון השבוע של "לאשה" תמצאו את גל מהממת על שער העיתון ושובת לב בכתבתה של אורית ראובני-גפן.

 


עוד השבוע בעיתון "לאשה":

  • בדקנו כמה באמת עולה להיות אישה 
  • מתנת חג: 10 הבנים הכי שווים בארץ
  • היכן בטוח לטייל בחו"ל, איפה מסוכן ולאן ממש אסור

 


 

סימה שושן ואורית ראובני-גפן
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גל מצטלמת
צילום: עילי קמחי
לאשה בפייסבוק
מומלצים