שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מסתמן: תבוטל הפקת המחזמר "גריז"

  זוכים בריאליטי יש, מחזמר - לא בטוח. בעקבות הרייטינג הנמוך ומכירות הכרטיסים המועטות, הוחלט להקפיא את הפקת המחזמר, שכוכביו נבחרו בתכנית הריאליטי של ערוץ 2. החלטה סופית - ביום ראשון

  אם עד כה היה סימן שאלה לגבי מידת ההשפעה של הטלוויזיה על התיאטרון, באה הפקת המחזמר "גריז" והוכיחה שלפחות במקרה שלה מדובר בהשפעה פטאלית. אחוזי הרייטינג הצנועים להם זכתה תוכנית הריאליטי של "רשת", לצד ההד השלילי בתקשורת, השפיעו, כך מתברר, גם על רוכשי הכרטיסים הפוטנציאלים להפקה הבימתית.

   

  מכירות הכרטיסים הדלות הובילו לכינוסה של ישיבת חרום דחופה, שנערכה בשעות אחר הצהריים של יום רביעי במשרדי ההפקה. ההחלטה, כך נודע ל-ynet, גזרה את דינה של ההפקה, שככל הנראה תיגנז. אחרי שבועיים של חזרות אינטנסיביות שערך הבמאי משה קפטן עם זוכי תוכנית הריאליטי, שחר ישי ורויטל זלצמן, תוקפא ההפקה, שאמורה היתה להיפתח ב-3 ביולי.

   

  מקורות המקורבים להפקה אמרו ל-ynet כי החלטה סופית תתקבל ביום ראשון הקרוב. הודעה מסודרת, משותפת למפיקים יריב יפת ולזכיינית ערוץ 2 "רשת", תפורסם בהתאם. החזרות שתוכננו להיערך היום (ה') בוטלו. את תגובותיהם של המפיקים יהודה טלית ויריב יפת, בעלי הזכויות על הפקת המחזמר בישראל, לא ניתן להשיג. המחזמר "גריז" אמור היה להציג בביתן 1 בגני התערוכה בתל-אביב, ובשלב ראשון תוכננו 30 הצגות.

   

  לפני כחודשיים נערך גמר תכנית הריאליטי "גריז", שליוותה את הפקת המחזמר. בגמר זכו רויטל זלצמן ושחר ישי, שאמורים היו לגלם את דמויותיהם של דני זוקו וסנדי במחזמר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך "גריז". התכנית איכזבה - ההפקה תבוטל?
  צילום: יוני המנחם
  לאתר ההטבות
  מומלצים