שתף קטע נבחר

שרימפס בביקיני

"אם השתלבנו כל-כך יפה בצבא ובאקדמיה, בכלכלה ואפילו בתקשורת, אין סיבה שלא נשתלב בתוכנית 'שרימפס בביקיני'". עם חידוש עונת הריאליטי, פנו צעירים דתיים בבקשה להיכלל בנבחרות ההישרדות למיניהן. אחד המכתבים הגיע לידינו

לכבוד מפיקי תוכנית הריאליטי החדשה

 

שלום רב,

 

אני בחורה דתייה ומעוניינת מאוד להצטלם לתוכנית הריאליטי החדשה שלכם "שרימפס בביקיני". קראתי ב'פנאי פלוס' שבמהלך התוכנית המשתתפות צריכות להחביא כמה שיותר שרימפסים בביקיני שלהן תוך שהן רצות שבעה ימים בשבוע בחופים שונים בעולם אחרי השרימפסים, צדות אותם בידיים ואוכלות אותם חיים לעיני המצלמות ובעזרת בני הזוג שהכירו בתוכנית. זה נראה לי ממש מגניב ותפור בול עליי.

 

כבר שנים שאני חולמת על הופעה בטלוויזיה, ואני חושבת שיש לי המון מה לתרום לתוכניתכם ולעם ישראל בכלל. אני נאה, חכמה, ספונטנית וזורמת, אבל יש לי רק שאלה קטנה: אני כאמור בחורה דתייה, והעובדה שהתוכנית מצולמת בשבת יוצרת אצלי בעיה. כידוע לכם, דתיים לא נוסעים ולא טסים בשבת. רציתי לשאול אם כשכולם טסים בשבת ממשימה למשימה, אפשר להקדים ולהטיס אותי יום קודם, והאם כשמצטלמים בשבת, אני יכולה להישאר בבית הכנסת הקטן שיוקם בשבילי על האי הסמוך?

 

אני חושבת שהעובדה שאני דתייה דווקא יכולה לתרום רבות לתוכנית. אם כל עם ישראל יראה שגם דתיים משתתפים בתוכנית כמו "שרימפס בביקיני", הוא יבין שאין לנו קרניים ושאנחנו כמו כולם. החילונים ילמדו לכבד ולהוקיר את הדתיים כשיראו שאנחנו זה לא רק הפגנות וכפייה דתית, והצופים הדתיים יחושו גאווה שאחת משלהם מייצגת אותם כל-כך טוב בתוכנית (אצלנו קוראים לזה 'קידוש השם'). אם השתלבנו כל-כך יפה בצבא ובאקדמיה, בכלכלה ואפילו בתקשורת, אין סיבה שלא נשתלב גם ב"שרימפס בביקיני".

 

האמת היא שהעובדה שהתוכנית אולי תשודר בשבת קצת מפריעה לי אבל אם תדאגו שבכל פעם שאני מופיעה יהיה כתוב "צולם ביום חול" זה בסדר מבחינתי.

 

ושאלה קטנה: העובדה שהאוכל בהפקה לא כשר עלולה ליצור לי בעיה. אני לא אוכלת שרימפס וברצוני לשאול אם אפשר לשלב דג אחר במקום השרימפס. אני מוכנה לרדוף אחרי כל דג כשר ולאכול אותו בלי הגבלה. רציתי לברר גם אם אפשר להופיע בבגד ים מלא ובחלוק. אני לא חושבת שרק בגלל שאני מופיעה בצניעות תימנע ממני האפשרות להשתתף בתוכנית. בשנת 2008 אי אפשר להפלות אנשים ובעיקר נשים על רקע דתי, מיגדרי או אופנתי.

 

אני מקווה ומשוכנעת, מפיקים יקרים, שתמצאו אותי מתאימה בעזרת השם להשתתף ב"שרימפס בביקיני".

 

לתשובתכם אודה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא לנו. הישרדות
צילום: איתן אבוט
מומלצים