שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בעלי הונדה סיוויק האצ'בק למוסך

  יבואנית הונדה לישראל מזמינה 389 בעלי סיוויק האצ'בק משנות הייצור 2006-2007, למוסכי החברה. זאת כדי להחליף את מנגנון בלם החניה ברכב

  בעלי הונדה סיוויק במבנה חמש דלתות (האצ'בק), משנות הייצור 2007-2006, נקראים ליצור קשר בהקדם האפשרי עם מוסכי הונדה המורשים. הסיבה לכך - ב-389 מכוניות מסוג זה עשויה להתגלות בעיה במערכת בלם החניה (בלם יד), העשויה לגרום לתפעול לקוי וכתוצאה מכך לגלישת הרכב במורד. כדי לתקן זאת, נקראים בעלי המכונית להחליף את המערכת בחדשה.

   

  יש לציין כי במכתב רשמי שהפיצה הונדה-בריטניה ללקוחותיה עוד ב-2007, הופיע הנוסח הבא, בתרגום חופשי: "במקרה בו בלם החניה מופעל כאשר לחצן השחרור - מתוך כוונה או לא - לחוץ, יש סכנה קטנה שבלם החניה לא ימנע מהרכב לגלוש בשיפוע". עוד מוסיפים בהונדה ומבהירים כי "כאשר בלם החניה יופעל ללא לחיצה על לחצן השחרור, לא תיווצר כל בעיה". בהמשך מבהירים בהונדה כי הסיבה לכך נעוצה בבעייה מבנית של מערכת בלם היד, וכי מערכת חדשה - שתחליף את הישנה - הוכנה זה מכבר אצל היצרנית.


  הונדה סיוויק האצ'בק. נקראת לתיקון במוסכי חברת מאיר

   

  חברת מאיר, יבואנית הונדה, מבהירה ללקוחותיה כי זמן הטיפול המשוער עומד על כשעתיים, וכי הוא יתבצע ללא כל עלות מצד בעלי הרכב. יש לציין כי לטענת היבואנית, הונדה העולמית הגדירה את הטיפול בישראל כ"קריאת שירות" (Service bulletin), ולא כ"קריאה לתיקון" (Recall). עם זאת, בחלק ממדינות העולם בהן משווקת הסיוויק, מדובר בקריאה לתיקון המחייבת דיווח למשרד התחבורה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הונדה סיוויק - יש להחליף את בלם היד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים