שתף קטע נבחר

דדי בורוביץ' קונה מאחיו השליטה באל על

בחודש שעבר העניק איזי בורוביץ' העניק לאחיו, דדי, אופציה לרכישת החזקותיו בחברת כנפיים, המחזיקה ב39.33% ממניות אל על תמורת 24.36 מיליון דולר. היום הודיע דדי בורוביץ' כי בכוונתו לממש את האופציה

חברת אל על נשארת בבעלות המשפחה. לאחר שאיזי בורוביץ' הודיע על פרישתו מניהול החברה, ונתן לאחיו, דדי בורוביץ' את האופציות לרכוש ממנו את מניות חברת כנפיים שבבעלותו, הודיע היום דדי בורוביץ' כי הוא מנצל את האופציה וירכוש 16.8% ממניות החברה. שווי החברה לפי העסקה עומד על כ-145 מיליון דולר.

 

באפריל השנה העניק איזי בורוביץ' העניק לאחיו, דדי, אופציה לרכישת אחזקותיו בחברת כנפיים, המחזיקה בשליטה באל על(39.33%), תמורת 24.36 מיליון דולר. במידה ודדי בורוביץ' לא היה מממש את האופציה, תוקפה היה פג מחר. על אף שבהענקת האופייה לרכישה המקורית השלמת העסקה הייתה צפויה להתרחש לא יאוחר מיום 30.7.2008, הודיעה חברת כנפיים על הארכת המועד הסופי לחתימה והשלמת הרכישה לתאריך ה-31.8.2008.

 

ההודעה על פרישתו של איזי בורוביץ' מניהולה החברה הייתה צפויה, לאחר שהבהיר כי עם השלמת העיסקה ותשלום התמורה בגין המניות, הוא יסיים את תפקידיו בכנפיים ובחברת אל על. זאת, כשבעת הענקת האופציה לרכישה בחודש שעבר הבהיר איזי בורוביץ', כי עד להשלמת העיסקה, לא יחול שינוי במעמדו, תפקידו ותנאי שכרו.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
רוכש את החזקות אחיו. דדי בורוביץ'
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים