שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תענוג מאחור: נקודת ה"פי" של הגבר

  אם תוחדר לגבר אצבע לתוך פי הטבעת, כארבעה-חמישה ס"מ פנימה לכיוון הבטן, אז יהיו גברים שיחושו עונג עצום ויגמרו אפילו בלי מגע באיבר המין. אין בכך כדי לרמז שלגבר יש נטיות או פנטזיות הומוסקסואליות, זה פשוט נעים ויכול לגרום הנאה שרבים לא חוו. אולי הם רוצים, אבל מ-פ-ח-ד-י-ם

  שאלה:

  שמעתי שיש גם לגברים נקודת ג'י. איפה היא בדיוק? איך מגיעים אליה? האם זה נכון שגבר יכול לגמור מעיסוי נקודת הג'י בלבד, כלומר - מבלי שיהיה מגע באיבר המין? אם כן, כמה זמן זה יכול לקחת עד שמגיעים לגמירה?

   

  תשובה:

  שמעת נכון, אבל לא השמיעה קובעת, אלא הניסיון.

   

  כמו שכתבתי במאמר הקודם, קיימים חילוקי דעות בדבר קיומה של נקודת הג'י של נשים. קיימים חילוקי דעות גם לגבי קיומה של זו אצל הגברים.

   

  כפי שלימדו אותי בבית, אם יש נשים שטוענות שיש להן אורגזמות נפלאות מנקודת הג'י, אני לא אתווכח איתן. מצד שני, גם הגברים לא רוצים לצאת פריירים, לכן נטען שגם לנו יש נקודת ג'י משלנו.

   

  לנקודה הנכספת אצל הגבר נקרא לה "נקודת הפי" (P), משום קרבתה לפרוסטטה, הלא היא בלוטת הערמונית. למעשה אזור זה נמצא בתוך החלחולת, קרוב לפי הטבעת (עוד סיבה טובה לקרוא לזה "נקודת הפי").

   

  אם תוחדר לגבר אצבע לתוך פי הטבעת, כארבעה-חמישה ס"מ פנימה, לכיוון הבטן, אז יהיו גברים שיחושו הנאה. עצם תחושת ההנאה אין בה כדי להביע או לרמז שלגבר יש נטיות או פנטזיות הומוסקסואליות. זה פשוט נעים ויכול לגרום הנאה שרבים לא חוו. אולי הם רוצים, אבל מפחדים...

   

  יש גברים שהמגע בנקודת הפי שלהם יכולה להיות בעלת עוצמה ריגושית כל כך חזקה, עד שיוכלו לחוות אורגזמה ללא כל מגע ישיר באיבר המין. אבל בפועל מעט גברים מתנסים בזה, אם כתוצאה מהומופוביה סמויה, אם בגלל רתיעה ממגע בפי הטבעת מטעמי חשש מפני כאב, או אפילו משיקולי אסתטיקה.

   

  חשוב מאוד שהאצבע תהיה ללא ציפורן ארוכה

  לא כל גבר פתוח להתנסות מענגת במעלה החלחולת, ולא כל אשה ששה להחדיר את אצבעה לשדה מוקשים שכזה, תרתי משמע. יחד עם זאת, אם וכאשר הגבר יעז, והאשה תיאות, היא תוכל להחדיר להחדיר לו אצבע מאחור, בזהירות ובלי ציפורן ארוכה. ואם תזיז את האצבע בתנועות "בוא הנה, בוא הנה", יש סיכוי טוב שהגבר אכן יבוא על סיפוקו כהוגן. כאמור, חשוב מאוד שהאצבע תהיה ללא ציפורן ארוכה.

   

  בעברית פשוטה: לא לקרוע לו ת'חחת

  למי שחוששת ממגע ישיר עם האזור הספציפי הזה אולי כדאי לחבוש קונדום על האצבע. בכל מקרה חשוב שהאצבע – עם הקונדום או בלעדיו - תהיה מסוככת למשעי, על מנת שלא לפגוע ברקמה הדקה של הרקטום. או בעברית פשוטה: לא לקרוע לו ת'חחת.

   

  ניתן להחדיר את האצבע גם תוך כדי מגע מיני מלא, גם תוך כדי סקס אוראלי (מציצה) ובכל דרך המתאימה לשני בני הזוג.

   

  לא ידוע לי כמה זמן אמור לקחת עד שמגיעים לגמירה ממגע בנקודת הפי, אבל לפחות לפי "החלק הטוב ביותר של הגבר", הספר של קסוויירה הולנדר, יצאנית צמרת שידעה כמובן גברים רבים ושונים בימי חייה, זה מהיר מאוד. היא כותבת שם גם שזונות משתמשות בטריק הזה כדי לזרז את הלקוח, ויש לה גם משחק למתקדמים, משהו שכולל שימוש בעזרים טקטיים (ראו מסגרת).

   

  בכל מקרה, נסה ותהנה. והכי חשוב, רוץ לספר לחבר'ה, נראה אותך!!! 

   

  • עידן מיליצ'ר הוא סקסולוג ומטפל זוגי. ניתן לשלוח שאלות למערכת, אבל לצערנו אין אפשרות לקבל תשובה אישית לכל פונה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: index open
  שלוש נקודות למחשבה
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים