שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  מאסר למאמן הקונג-פו שתקף מינית תלמידות

  בית המשפט המחוזי בתל-אביב גזר שנתיים וחצי מאסר בפועל על המאמן משה גורליק, שהציע לשתיים מתלמידותיו בנות 14 ו-17, טיפול ב"נקודות האנרגיה" שלהן. לאחר שהסכימו הוא אנס אחת מהן ובשנייה ביצע מעשה מגונה

  בית המשפט המחוזי בתל-אביב גזר היום (ה') שנתיים וחצי מאסר בפועל על מאמן הקונג-פו משה גורליק, שהורשע בביצוע עבירות של אינוס בהסכמה בשתים מחניכותיו בנות 14 ו-17. המאמן בן ה-56 אמר לנערות כי יוכל לסייע להן באמצעות נגיעה ב"נקודות אנרגיה" בגופן. כאשר הסכימו לקבל ממנו טיפול, הוא ביצע בהן את זממו.

   

  מכתב האישום שהוגש נגד גורליק, עלה כי במהלך שנת 2002, אחת מחניכותיו חשה ברע. הוא הציע להסיע אותה לביתה ולהוריד לה את החום באמצעות לחיצות על נקודות אנרגיה הנקראות צ'קרות. לאחר שהשיג במרמה את הסכמתה הפשיל את מכנסיה ואנס אותה.

   

  באירוע השני, סבלה אחת מחניכותיו מכאבי גב והוא הציע לה להישאר באולם האימונים, על-מנת שיטפל בה ויקל על כאביה. גורליק הורה לנערה לשכב על המזרון וליטף את את איבר מינה, כשהוא מסביר לה שהוא מחפש אחרי "נקודות האנרגיה" בגופה.

   

  השופטים שלי טימן, תחיה שפירא, ויהודית אמסטרם קבעו כי גורליק ניצל את מעמדו ופרט לעונש המאסר בפועל הטילו עליו שנה וחצי מאסר על תנאי.  

  בנוסף הוא יצטרך לפצות את כל אחת מהצעירות ב-15 אלף שקלים. השופטת אמסטרדם כתבה בגזר הדין כי יש לראות בחומרה את ניצול שתי המתלוננות וכן את מעמדו של המנצל.

   

  "קיים קו מנחה בהחמרה עם עברייני מין המשמשים מורים, מדריכים או מאמני ספורט. נוכח השפעת העבירות על קורבנות העבירה, והצורך להגן על קטינים מפני אלו שאינם יודעים לרסן את ייצרם, עלה רף הענישה ונקבע בחקיקה עונש מינימום", כתבה השופטת.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  השיג את הסכמתן במרמה. אילוסטרציה
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  מומלצים