שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  זכתה ב-40 מיליון בלוטו: "רוצה רק חופשה קטנה"
  ר' מהשרון, גרושה בשנות ה-40 לחייה, לקחה שישה טפסים - אבל מילאה רק אחד. הוא ניפק לה את הפרס השני בשוויו בתולדות המפעל. "בדקתי - וקיבלתי סחרחורת". לאן ממשיכים מכאן? "אני חוזרת לעבודה. העיקר להישאר עם רגליים על הקרקע"

  גדולי הכלכלנים ודאי יסכימו שזו אחת ההשקעות הכי משתלמות: מינון נכון של 59 שקלים שהושקעו בטופס דאבל לוטו וחופן נכבד של מזל ואמונה, הפכו עבור תושבת השרון ל-40 מיליון שקלים. "בדקתי את הטופס וקיבלתי סחרחורת", סיפרה הבוקר (יום ג') ynet אחרי שקיבלה את הצ'ק במפעל הפיס.

   

  אתמול בעת שנסעה ברכבת, שמעה ר', גרושה בשנות ה-40 לחייה העובדת כשכירה, את הידיעה ברדיו על כך שהזוכה היחיד בפרס הגדול בהגרלת הדאבל לוטו טרם הגיע לקבל את כספו. בליבה היא קיוותה לנס. הבוקר היא נטלה את הטופס ובדקה את המספרים. לתדהמתה, גילתה שהנס אכן קרה.

   

  "קיבלתי סחרחורת", סיפרה ר'. "הייתי נרגשת מאוד וחשבתי שזה לא יכול להיות. שוב ושוב בדקתי את המספרים ושוב ושוב התברר שאלו המספרים הזוכים. חשבתי שאולי לא בדקתי את התאריך, אבל גם התאריך היה נכון".

   

  בסוף השבוע ניגשה ר' לדוכן פיס ברחוב ויצמן בכפר-סבא, ולקחה שישה טפסים של ההגרלה הגדולה אותם מילאה בבית. "אני לא ממלאת לוטו באופן קבוע, אלא רק בהגרלות הגדולות. מאז ומתמיד היתה לי אמונה שביום מן הימים זה יקרה. אני לא באה מבית דתי, אבל אני אשה מאמינה".

   

  בטרם חזרה לדוכן כדי לשלוח את הטפסים, החליטה ר' ברגע אחד לזרוק לפח חמישה מהם. "המספרים לא נראו לי", היא מסבירה. מיד לאחר ששלחה את הטופס היחיד, הבטיחה לעצמה - מסיבה שאיננה ברורה גם לה - לבדוק אותו רק לאחר שלושה ימים. "הייתה לי הרגשה מאוד חזקה, זה משהו שאי אפשר להסביר. מעולם לא נהגתי כך בעבר".

   

  לאחר שהתעשתה מהסנסציה שחוותה, התקשרה הבוקר לאחיה וסיפרה לו על הזכייה. משם הגיעה אל משרדי מפעל הפיס וקיבלה את הפרס. "אני נרגשת ומאוד מבולבלת. זה פשוט בלתי נתפס.

   אני צריכה עכשיו להישאר עם הרגליים על הקרקע, למרות שזה לא פשוט בכלל. יש הבדל עצום בין הפנטזיה לבין המציאות, כשפתאום דבר כזה נופל בחלקך".

   

  על השינוי הכלכלי מספרת הזוכה: "אני באה ממשפחה מתחת לממוצע, וכמובן שכסף זה תמיד דבר טוב אבל צריך להישאר בריאים ומאושרים. בינתיים אני לא מפנטזת על כלום חוץ מחופשה קטנה. אני מקווה שכבר מחרתיים אחזור לעבוד כרגיל - למרות שהמציאות שלי השתנתה".

   

  ממפעל הפיס נמסר כי זהו הסכום השני בגודלו שנגרף עד היום בידי אדם יחיד. הסכום הגדול ביותר עמד על 50 מיליון שקל, שגרף אדם יחיד לפני כשבע שנים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "כסף חשוב - הבריאות יותר"
  באדיבות מפעל הפיס
  מומלצים