שתף קטע נבחר

עשרות הפגינו למען נתיבה בן יהודה

כמה עשרות מפגינים התגודדו מול בנייני קול ישראל בירושלים ומחו על החלטת רשות השידור להוריד את תוכנית הלילה של נתיבה בן יהודה ברשת ב'

חמושים בגיטרה, שלטים ונאמנות לשירי ארץ ישראל הישנה והטובה, הפגינו היום (ה') מול בנייני קול ישראל בירושלים כמה ממעריצי תוכניתה הלילית של נתיבה בן יהודה, "נתיבה מדברת ומקשיבה", בעקבות החלטתה של הנהלת רשות השידור להוריד את התוכנית במסגרת הקיצוצים ברשות.


מפגינים למען נתיבה (צילום: גיל יוחנן)

 

נתיבה בן יהודה עצמה לא הגיעה להפגנה, אך שמחה לשמוע עליה. "אני לא במצב בריאותי מספיק טוב בשביל לבוא להפגין, אני בכלל לא יוצאת מהבית למעט פעם בשבוע לתוכנית הרדיו", אומרת בן יהודה, ומוסיפה כי היא מקווה שיימצא פיתרון שיאפשר לה להמשיך להגיש את תוכניתה.


לא מוכנים לוותר על הזמר בלילות (צילום: גיל יוחנן)

 

תכנית הרדיו של נתיבה בן-יהודה, "נתיבה מדברת ומקשיבה", משודרת בלילות רביעי מאחת בלילה ועד חמש לפנות בוקר מזה 14 שנה, והיא היחידה ברדיו המתייחסת לקיומו של הזמר העברי המוקדם (מראשית הציונות ועד קום המדינה).

 

ביטול התוכניות הליליות ברשת ב' כלל גם תוכניות נוספות, כגון "שיחות עם מאזינים עם ז'וז'ו אבוטבול", המשודרת בערבי ראשון, ''שנינו ביחד וכל אחד לחוד'' עם יובב כץ המשודרת בלילות שלישי, ''לילה חי מאוד'' עם אמנון פאר בלילות חמישי ו''שישי אישי'', תכניתו של משה טימור.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא מוכנים לכל קיצוץ
צילום: גיל יוחנן
לאתר ההטבות
מומלצים