שתף קטע נבחר

רצח באשקלון: גופת אשה נמצאה כפותה בביתה

רב מוכר בעיר חזר לביתו וראה את הנורא מכל: גופת אשתו היתה מוטלת על הרצפה, כפותה ועל פיה היה מחסום. במשטרה חושדים כי ציונה סאמין נחנקה למוות. שכנתם של בני הזוג, ששמעה את צעקות הבעל, סיפרה: "שפכתי עליה מים וקראתי לה, אבל היא לא ענתה"

ציונה סאמין, בת 62 מאשקלון, נרצחה אחר הצהריים (יום ד') בביתה בעיר. במשטרה חושדים כי האשה נחנקה למוות, ככל הנראה במהלך שוד. היא הותירה אחריה בעל, רב הקהילה התימנית בעיר יוסף סאמין, ושישה ילדים.

 

הרב חזר לביתו בשעות הצהריים מעבודתו וראה את הנורא מכל - אשתו היתה שרועה על הרצפה, כפותה, מחסום הוכנס לפיה, והיא היתה ללא רוח חיים. הבעל המבוהל מיהר להזעיק עזרה. צוות טיפול נמרץ של מד"א שהוזעק למקום ניסה לבצע בסאמין פעולות החייאה, אך ללא הועיל. מותה נקבע בדירה.


"כולם מכירים פה את כולם" (צילום: צפריר אביוב)

 

שכנתם של בני הזוג, רומה חסן, סיפרה ל-ynet: "רצתי מהר איתו ביחד לבית. הוא התחיל לצעוק ולקרוא לה בשמה. היא היתה זרוקה על הרצפה, קרה וקשורה. ניסיתי להחיות אותה: שפכתי עליה מים, קראתי לה והיא לא ענתה. היא כנראה כבר היתה מתה. זה היה מזעזע. לאחר מכן הגיעו אנשי מד"א לבית".

 

בבדיקה שערכו השוטרים בבית התברר כי תכשיטים נלקחו מהמקום. מפקד משטרת אשקלון, סגן-ניצב חיים בלומנפלד, אמר אחרי המקרה: "סמוך לשעה 15:00 קיבלנו הודעה ממד"א על האירוע. מצאנו את סאמין כשהיא ללא רוח חיים ועל גופה סימני אלימות. לכן, אנו מעריכים שמדובר באירוע פלילי. פתחנו בחקירה מאומצת כדי לברר את הנסיבות. כל כיווני החקירה כעת נבדקים, ואנו מקדישים לזה את מיטב הכוחות במטרה לתפוס את האחראי".

 

שכניה של סאמין סיפרו כי היתה אשה טובת לב. "רק הבוקר ראיתי אותה ודיברתי איתה. זה רחוב קטן, שכונה קטנה, וכולם כאן מכירים את כולם. כבר כמעט 50 שנה שאנחנו כמו משפחה אחת גדולה. זה פשוט מחריד. כולם בחוץ בוכים", אמרה אחת השכנות והוסיפה: "אנחנו לא שמענו צעקות או קריאות".

 

גם אחד השכנים, שגר בצמוד לבית המשפחה, ציין כי שהה כל היום בחדרו, כשרק קיר מפריד בינו לבין הנרצחת. אולם גם הוא לא שמע צעקות או הבחין בתנועה חשודה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוטרים בזירת הרצח
צילום: צפריר אביוב
מומלצים