שתף קטע נבחר

כתבתנו שרי רז הייתה שם

"מגישות החדשות שעובדות כיום גם יפות וגם חכמות. גאולה אבן למשל, לא רק יפה אלא גם אינטליגנטית, אילנה דיין חכמה עד כדי בהלה", מפרגנת אשת הטלוויזיה הוותיקה, שנלחמה באפלייה ופתחה להן את הדלת

"אני לא סובלת טלנובלות", מגלה שרי רז, שמככבת בטלנובלה החדשה של הוט 3 "חשופים". "זה נראה לי מאוס ודוחה ומשעמם אותי למוות. אבל כשהציעו לי את התפקיד חשבתי שזו הזדמנות חד-פעמית".

 

בגיל שאותו היא מסרבת להסגיר ("לא רוצה לראות את הגיל שלי בעיתון"), האישה הכי ותיקה בטלוויזיה ממציאה את עצמה מחדש. מי שהייתה בערוץ 1 מימיו הראשונים, וכיום ליבה נשבר ממה שקורה לו, עושה כעת את חשבון הנפש שלה אחרי 40 על המסך, ומגלה מה היא חושבת על חיים יבין ועל הדור החדש של מגישות הטלוויזיה.

 

"מגישות החדשות שעובדות ביום גם יפות וגם חכמות. גאולה אבן למשל לא רק יפה, אלא גם אינטליגנטית בצורה בלתי רגילה. גם יונית לוי היא בחורה עם ידע, כשרון ושכל. אילנה דיין חכמה עד כדי בהלה. היא הייתה צריכה להיות שופטת בבית המשפט העליון".

 

בראיון מדברת רז על הרומן שהיה לה כחיילת עם ירון לונדון ששירת איתה בגלי צה"ל ("ידעתי שהוא סיפר לכל העולם ששכבנו"), ועל חייה לצד במאי הטלוויזיה דן בירון, כבר 44 שנה.

 

"היו לו אינספור בחורות לפני וגם אחריי", מספרת רז בגילוי לב, "הוא בחור ומוכשר ומרשים וידעתי מראש שלא אוכל לשנות אותו. לא תמיד כדאי לפוצץ חיי נישואים בגלל בגידה. זה לא אסון. לא נשארנו יחד בגלל הילדים, אני חיה עם דן כי אני מאוהבת בו".

 

  • איזה מגיש חדשות התחרפן לדעתה של רז? קראו בראיון המלא והחושפני, בגיליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות"

עם יעל בר זוהר באולפן
מתוך "שישי", ערוץ 10
מומלצים