שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סקאל לביהמ"ש: "באג מכפישה אותנו"
  החברה ביקשה להגיב לתביעת אלקטרה נגד רשות התעופה ובאג על זכייתה של האחרונה במכרז חנות האלקטרוניקה בדיוטי פרי. עו"ד ברוריה לקנר: "סקאל לא יכולה להישאר אדישה מול הטענות וההאשמות של באג כאילו היא ניסתה לסכל את המכרז"

  סקאל הגישה היום (ד') לבית המשפט בקשה חריגה להגשת תגובה לתביעת אלקטרה נגד רשות שדות התעופה ובאג על זכייתה של האחרונה במכרז חנות האלקטרוניקה בדיוטי פרי, זאת בעקבות טענת סקאל כי באג הכפישה אותה, למרות שאינה צד לתביעה.

   

  "באג הציגה טענות שלא היו מעולם וסקאל לא יכולה להישאר אדישה מול הטענות וההאשמות של באג כאילו היא ניסתה לסכל את המכרז", אומרת עו"ד ברוריה לקנר, ממשרד בן שחר לקנר ושות' המייצג את סקאל. "הדברים האלה גרמו לסקאל נזק תדמיתי רב ונזק ביחסיה עם רשות שדות התעופה ואי אפשר לעבור על כך לסדר היום".

   

  באג טענה בתגובה שהגישה לבית המשפט כי סולי סקאל נפגש עם עודד מידן ובנו, מבעלי באג, והציע להם לתת שירותי ניהול לחברה באם תזכה. לטענתם, באותה פגישה ניסה סקאל לשכנע אותם שלא לגשת למכרז וסיפר כי גם חברות אחרות ובהן אלקטרה לא ייגשו למכרז. בצורה זו, נכתב בתגובת באג, רשות שדות התעופה תבטל את המכרז ותפרסם מכרז חדש עם תנאים טובים יותר. בינתיים ימשיך סקאל, שאמור לפנות את החנות בסוף אוגוסט ליהנות מהפעלת החנות.

   

  "הייתה פגישה בעקבות כך שבאג רצתה לקבל, כמו כל המתמודדים האחרים, שירותי ניהול וייעוץ מסקאל", אומרת לקנר. "נטען בבית המשפט באמצעות מסמכים שכל טענות באג באשר לניסיון להכשיל את המכרז בדיוטי פרי לא היו ולא נבראו. היה ברור שכל מי שיזכה ימשיך לעבוד עם סקאל בתור יבואנית של חלק מהמותגים, יוכל לקבל שירותי ייעוץ, לקנות אולי חלק מהמלאים, לקלוט חלק מהעובדים. לסקאל לא היה שום אינטרס לסכל מכרז שהיא לא יכלה להשתתף בו".

   

  לשאלה מדוע לא מגישה סקאל תביעת לשון הרע נגד באג אמרה לקנר כי "תביעת לשון הרע תיקח שנים ארוכות. בינתיים הנזק הוא אדיר.
  אנחנו רוצים להגיב במקום בו הוכנו. בנוסף, יש קושי רב להגיש תביעת לשון הרע בתוך מהלך משפטי. בהחלט יכול להיות שבהמשך הדרך אם הנסיבות יחייבו אותנו נשקול גם תביעת לשון הרע".

   

  במקביל הגישה אתמול רשות שדות התעופה תלונה ברשות ההגבלים העסקיים, בטענה כי סקאל ואלקטרה הפרו את החוק כשניסו לפגוע במכרז. ברשות ההגבלים קיבלו את התלונה והעבירו אותהל מחלקה המשפטית.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים