שתף קטע נבחר

שני זוכים ישראלים בתחרות פיתוח ל-Android

כבוד ישראלי: שני מפתחים ישראליים זכו במקומות הראשונים בתחרות פיתוח האפליקציות ל-Android של גוגל

תחרות פיתוח האפליקציות למערכת ההפעלה הסלולרית של גוגל, ה-Android, הסתיימה, 20 הזוכים נבחרו על ידי צוות מפתחי המערכת. בין הזוכים, שקיבלו פרסים כספיים של 100,000 ו- 275,000 דולרים, גם שני זוכים ישראלים: חברת TuneWiki Inc. עם אפליקצית TuneWiki ועמוס יפה עם BreadCrumbz.

 

TuneWiki, שהייתה בין עשר האפליקציות שזכו בפרסים הראשונים, על סך 275,000 דולרים, היא תוכנה המאפשרת השמעה והצגת קטעי מוזיקה ווידאו על המכשיר, תוך כדי הצגת מידע נוסף לגבי השירים, כגון מילים, מידע גיאוגרפי לגבי היכן מנוגן השיר במקביל ועוד.

 

BreadCrumbz היא תוכנת ניווט ייחודית, שמאפשרת לקבל הוראות ניווט על ידי צפייה בתמונות. האפליקציה לא תתבסס על רכיב GPS, אלא תציג בפני המשתמש תמונות שצילמו משתמשים אחרים, עליהם היא תלביש חצים שיעזרו לו לנווט ליעדו. את האפליקציה פיתח עמוס יפה, סטודנט ישראלי למדעי המחשב, והיא הייתה בין עשר האפליקציות שזכו במקומות השניים בתחרות (פרטים נוספים על האפליקציה, כמו גם ראיון עם המפתח, ניתן לקרוא כאן).

 

בין התוכנות הנוספות שזכו במקומות הראשונים: תוכנה לאיתור מוניות בעזרת רכיב GPS, אפליקצית השוואת מחירים הנעשית על ידי צילום ברקוד, עורך תמונות אינטואטיבי ועוד.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים